نهادهای نظارتی فارس با امحا کنندگان ۱۷۰۰ تن سیب زمین برخورد کنند

به گزارش خبرنگار مهر، رضا محمدیان عصر دوشنبه در صحن علنی شورای شهر شیراز با اشاره به اینکه دلیل برای امحای ۱۷۰۰ تن سیب‌زمینی وجود ندارد، گفت: طی هفته گذشته خبری مبنی بر امحاء ۱۷۰۰ تن سیب‌زمینی در فارس به گوش رسید بسیار تعجب‌برانگیز است.

وی ادامه داد: این کار مصداق کامل اسراف بوده و مسئولان مربوطه می‌بایستی پاسخگو باشند و نهادهای نظارتی برخورد لازم را با خاطیان انجام دهند.

عضو شورای شهر شیراز تأکید کرد: این میزان سیب‌زمینی می‌توانست جهت پذیرایی از زوار اربعین، هیئت‌های مذهبی و یا مستمندان توزیع‌شده بود.

محمدیان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرارسیدن هفته بسیج نیز گفت: بسیج مظهر عشق است و ای‌کاش فرهنگ بسیج و بسیجی در تمام مدیران و مسئولان نهادینه می‌شد و مدیران، مسئولان و جناح‌های مختلف سیاسی با اولویت فرهنگ و تفکر بسیجی که ابتدای آن ایثار و ازخودگذشتگی است بدون در نظر گرفتن منافع قدرتی مادی و سیاسی خود با همدلی و هم‌زبانی صرفاً به دنبال رفع مشکلات و معضلات مردم و اعتلای بیشتر فرهنگ تشیع بودند.

عضو شورای شهر شیراز ادامه داد: خبری دیگری نیز مبنی بر اختصاص بودجه بسیار کمی به احیاء دریاچه مهار لو و دریاچه پریشان نسبت به دریاچه ارومیه و تشکیل جلساتی با حضور خانم ابتکار که صرفاً وعده بهتر شدن بودجه و پیگیری موضوع داده شد منتشر گردید که این‌ها متأسفانه از مصادیق کم‌توجه‌ی دولت به استان پهناور فارس و شیراز است.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار