برای کسب سهمیه پارالمپیک دوباره تلاش می‌کنم

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان، بانوی کماندار تیم ملی جانبازان و معلولان در رقابتهای قهرمانی آسیا موفق به کسب دو نشان نقره در بخش انفرادی کامپوند و تیمی میکس کامپوند شد.

عباسپور پیرامون رقابتهای کسب سهمیه گفت: برای مسابقات جهانی آلمان آمادگی خوبی داشتم و رکوردهای قابل توجهی هم به ثبت رسانده بودم. متاسفانه روز مسابقه به خاطر ایراد بی‌موردی که به ویلچرم گرفتند و منجر به تغییر موقعیت نشستنم شد نتوانستم عملکرد مورد نظرم را به نمایش بگذارم و از کسب سهمیه بازماندم. شرایط کسب سهمیه در آلمان بسیار راحت‌تر بود و هشت نفر اول می توانستند سهمیه بگیرند.

وی در ادامه افزود: کسب سهمیه در مسابقات قهرمانی آسیا که در تایلند برگزار شد، به مراتب سخت تر بود. این دشواری برای رشته کامپوند دو برابر بود چرا که در ریکرو نفرات اول و دوم موفق به کسب سهمیه می‌شدند اما در کامپوند فقط نفرات اول که موفق به کسب نشان طلا می‌شدند سهمیه می‌گرفتند.

بانوی طلایی بازی های پاراآسیایی اینچئون در همین زمینه گفت: حساسیت این مسابقات باعث شد استرس بالایی داشته باشم و نتوانم به فینال بخش کسب سهمیه راه پیدا کنم. با وجود اینکه مسابقات بخش قهرمانی آسیا از کسب سهمیه دشوارتر بود و نفرات بیشتری هم در آن شرکت کرده بودند، اما در مسابقات قهرمانی آسیا توانستم به یک نشان نقره در بخش انفرادی دست پیدا کنم و در بخش تیمی میکس نیز همراه با شهاب ریحانی نشان نقره را کسب کردیم.

عباسپور خاطر نشان کرد: با این حال ناامید نیستم و تمام تلاشم را به کار می‌گیرم تا در فرصت باقیمانده بتوانم سهمیه پارالمپیک را به دست آورم. سال آینده مسابقاتی در جمهوری چک برگزار می‌شود که به عنوان مسابقات پیش پارالمپیکی نیز محسوب می‌شود. امیدوارم بتوانم از این مسابقات با دست پر بازگردم.

دارنده نشان نقره بازی‌های آسیایی تایلند افزود: با حمایت همسر و خانواده ام دغدغه‌ای برای نگهداری فرزند کوچکم ندارم و خوشحالم که خانواده‌ام حامی همیشگی من هستند. با این حال دلتنگی‌ها و دوری از دخترم در ایام تمرین و مسابقات را به امید این تحمل می کنم که بتوانم با موفقیتم آینده دخترم را بسازم و این بزرگ‌ترین هدف من است.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار