آغاز بررسی گزارش حسابرسی سال 92 سازمانهای شهرداری تهران در شورا

همزمان با برگزاری دویست و دهمین جلسه شورا بررسی گزارش حسابرسی سال 92 سازمانهای وابسته به شهرداری تهران نیز آغاز شد.

به گزارش سرویس «شهری»‌ ایسنا، امروز دوشنبه همزمان با برگزاری دویست و دهمین جلسه شورا ی شهر تهران، بررسی گزارش حسابرسی سال 92 سازمانهای وابسته به شهرداری تهران با بررسی گزارش حسابرسی از سازمان میادین میوه وتره بار فرآورده های کشاورزی شهر تهران آغاز شد که در نهایت گزارش حسابرسی از این سازمان بر اساس بندهای استاندارد حسابرسی مشروط اعلام شد.

رییس شورای اسلامی شهر تهران در جریان ارائه گزارش حسابرسی سازمانهای شهرداری با اشاره به اینکه سیستم مالی شهرداری تهران مدرن تر و جلوتر از دولت و حتی بانک‌ها است گفت: در شورای سوم که پیشنهاد حسابداری تعهدی ارائه شد، شورا پذیرفت و شخص شهردار نیز با ایستادگی همه جانبه از اجرای این سیستم مالی حمایت کرد این سیستم مالی به گونه ای است که حتی تهاتر هم قابل حسابرسی است.

وی در ادامه افزود: با وجودی که بسیاری از بندهای این گزارشهای حسابرسی در سالهای بعد قابل اصلاح است اما این دلیل نمی شود که در کار حسابرسی تشکیک کرد.

چمران همچنین با اشاره به نتیجه گزارش سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران اظهار داشت: متاسفانه برخی ایرادات که از طرف حسابرس ارائه شده است بدلیل "عدم دسترسی،" عدم اطلاع" ،" عدم پاسخگویی" و " عدم ارائه اسناد" است که در زمان مقرر که حسابرس در سازمانها و شرکتها مستقر هستند ارائه نشده است.

بر اساس گزارش سایت شورای شهر تهران، وی در ادامه خاطرنشان کرد: برهمین اساس از مدیران عامل شرکت‌ها و سازمانها و شهرداران مناطق می خواهیم در زمان حضور حسابرسان اسناد مورد نیاز را ارئه دهند؛ چرا که ارائه اسناد بعد از حصول نتایج حسابرسی فاقد ارزش و تاثیرگذاری خواهند بود.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار