برای پیاده روی اربعین چه بپوشیم؟

با توجه به اینکه هم اکنون اربعین در زمستان قرار دارد گرمای هوا کمتر اذیت کننده است و علاوه بر آن در ساعات شب و همچنین صبح هوا خیلی سرد هم خواهد شد و بهتر آن است که لباس گرم به اندازه کافی بردارید.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، با توجه به اینکه هم اکنون اربعین در زمستان قرار دارد گرمای هوا کمتر اذیت کننده است و علاوه بر آن در ساعات شب و همچنین صبح هوا خیلی سرد هم خواهد شد و بهتر آن است که لباس گرم به اندازه کافی بردارید.

از ساعت ۵ صبح که پیاده روی شروع می شود تا بالا آمدن آفتاب که حدود ساعت ۸ تا ۹ باشه، هوا سوز بسیار شدیدی دارد، بعد از ساعت ۹ تا حدود ۴ بعدازظهر هوا قابل تحمل می باشد، به طوری که در بعضی از روزها بسته به شرائط جوی به شدت گرم میشود، تاجائیکه بعضی از همراه داشتن لباس گرم کلافه می شوند.

اما نکته ی مهم اینجاست که بعد از ساعت ۴ بعد از ظهر مخصوصا بعد نماز مغرب وعشاء سرمای هوا چند برابرشده و همه از داشتن لباس گرم خوشحال خواهند بود.

پس شال و کلاه و دستکش قطعا برای آن هایی که سرمائی هستند لازم است و یک چفیه بزرگ هم برای پوشاندن سروصورت چه در برابر سرما چه گرما کارگشاست و اگر توانستید کمرتان را با یک شال یا چفیه ببندید، خیلی مفید است.

باید توجه داشته باشید که به نیاز بدن خود در شرائط جوی سرد و گرم دقت کنید و لباس مناسب انتخاب کنید. 

منبع: میزان

انتهای پیام/

برای آگاهی از آخرين اخبار و پيوستن به کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران جوان اينجا را کليک کنيد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار