برخی افراد غیرخودی به‌دنبال فلج کردن چرخ اقتصاد مملکت هستند

به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامعلی ابوحمزه پیش از ظهر دوشنبه در مجمع بسیج مهندسین صنعت و معدن استان همدان با اشاره به بحث نفوذ گفت: برای نفوذ بر فکر افراد کارشده و برنامه‌ها توسط آن‌ها بر بدنه جامعه تزریق می‌شود.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با تأکید بر اینکه این‌گونه نیست که نفوذ فقط در یک عرصه صورت گیرد بلکه در همه زمینه‌ها وجود دارد، گفت: باید مراقب نفوذهای سیاسی، نظامی، علمی و فرهنگی باشیم.

وی با اشاره به فتنه سال ۸۸ افزود: در فتنه سال ۸۸ برخی مسئولان در مقابل نظام ایستادگی کردند و متأسفانه بعد از گذشت ۶ سال هنوز دست از افکار خود برنداشته‌اند.

ابوحمزه بابیان اینکه برخی در جریان فتنه ۸۸ معتقد بودند انتخابات بهانه و نظام نشانه است، گفت: امروزه دشمن در هر زمینه‌ای به‌جز مسئله نفوذ شکست‌خورده و تحقق نفوذ باوجود چنین افرادی غیرممکن نیست.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در ادامه با تأکید بر اینکه برجام مهم نیست بلکه پسا برجام مهم است، گفت: دشمن به دنبال نفوذ در پسا برجام است.

وی بابیان اینکه بحث نفوذ در دو بخش مسئولین و مردم قابل‌طرح است، افزود: نفوذ در بخش مسئولین درزمینهٔ تصمیم سازی و تصمیم‌گیری ظهور و در بخش مردم، این قشر را نسبت به آینده انقلاب هراسان می‌کند و شرایطی را ایجاد می‌کنند که مردم ناامید شوند.

ابوحمزه با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب که فرموده‌اند «ما در کشور خودی و غیرخودی داریم»، گفت: افراد خودی در کشور کسانی هستند که با هر سلیقه‌ای مرید قانون، نظام و هنجارهای جامعه هستند.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان افزود: افراد غیرخودی کسانی هستند که هیچ‌چیز را قبول ندارند و سعی در ایجاد سد دارند و این‌ها همان افرادی هستند که نفوذی هستند یا با افراد نفوذی کار می‌کنند.

وی بیان کرد: افراد غیرخودی می‌خواهند مانع توسعه و رشد انقلاب و افکار انقلابی باشند و با اختلاس‌های کلان چرخ اقتصاد مملکت را فلج می‌کنند.

ابوحمزه بابیان اینکه نفوذ تا زمانی که پنهانی باشد موفق است، گفت: نفوذ در صورت آشکار شدن از کار می‌افتد و باید با بصیرت به دنبال شناسایی افراد نفوذی باشیم.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان بابیان اینکه نفوذ تنها در عرصه سیاست نیست، گفت: هنگامی‌که بخواهند مانع رشد که کشور شوند نفوذ ترکیبی می‌شود اما ملت ایران همیشه با بصیرت با این مسائل مبارزه کرده‌اند.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار