به رگبار بستن همه خانواده همسایه‌ بخاطر صدای بلند تلویزیون + عکس

مرد بی رحمی که یک خانواده را برای صدای بلند تلویزیون به قتل رساند،دستگیر شد.

قتل عام هولناک همسایه به علت صدای بلند تلوزیون

برگزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، رائول رادریگز آتش نشان 40 ساله ایست که دو سالی از بازنشستگی اش میگذرد. او در اقدامی ناباورانه تمام اعضای خانواده ی همسایه را صرف بلند بودن صدای تلوزیون به قتل رساند و اجساد آنها را در همان حالت در خانه شان رها کرد تا پلیس آنها را کشف کند.

بر اساس گزارش پلیس؛ رائول از اختلالات روانی ای که ناشی از استرس کاری او میشود رنج میبرد و پزشک او توصیه کرده بود که برای مدتی به مزرعه ای نقل مکان کند تا اوضاع روحیش با ثبات شود. او که به اطراف ایالت هوستون در تگزاس اسباب کشی کرده بود با همسایه اش به خاطر بلندی صدای رادیو و تلوزیون آنها درگیر میشود. انتهای درگیر آنها به قتل مرد همسایه، همسر و فرزند او ختم میشود.رائول با ضرب گلوله همه ی آنها را به قتل میرساند.

پلیس تگزاس در ادامه افزود :مرگ این خانواده بسیار هولناک و وحشیانه بود.آنها به رگبار گلوله بسته شدند در حالی که هیچ گناهی مرتکب نشده بودند.


پلیس تگزاس در پایان افزود : رائول به اتهام قتل عام خانواده جانسون دستگیر و بازداشت شد و پس از جمع آوری اسناد و مدارک بیشتر به دادگاه قضایی ارجاع داده خواهد شد.

انتهای پیام /

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار