اعلام مسیرهای دارای wifi رایگان زائران اربعین

اپراتور اول، مسیر زائران اربعین در کشور عراق را تحت پوشش wifi رایگان قرار داد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، این اپراتور برای اولین بار، امسال علاوه بر سرویس رومینگ بین‌الملل در کشور عراق، ۹ محل پرترافیک نجف، کربلا و مسیر بین آنها را تحت پوشش رایگان wifi قرار داد.

نقاط تحت پوشش wifi همراه اول در کشور عراق، صحن حضرت فاطمه‌زهرا (س) در حرم مطهر امیرالمؤمنین علی (ع)، خباطه در ۵۰۰ متری صحن حضرت فاطمه (س)، پنج عمود مسیر نجف به کربلا، صحن عقیله مجاور حرم مطهر سیدالشهداء(ع) و بین‌الحرمین عنوان شد.

زائران همراه اولی در کشور عراق، برای استفاده از شبکه wifi رایگان لازم است، فقط گوشی حاوی سیم‌کارت همراه اول را روشن کرده و سپس wifi گوشی خود را فعال کنند. پس از فعال شدن wifi، استفاده رایگان از«وب سایت همراه اول»، نرم‌افزارهای پیام‌رسان «ساینا»، «بیسفون» و «تلگرام» و شبکه اجتماعی اشتراک عکس و ویدئو «اینستاگرام» امکان‌پذیر است.

زائران حرم حسینی در صورتی که قصد مکالمه رایگان صوتی از طریق شبکه Wifi را داشته باشند، می‌توانند با استفاده از نرم‌افزار ساینا با دیگر مشترکانی که این نرم‌افزار را نصب کرده باشند، به صورت رایگان تماس بگیرند.

همچنین این افراد می‌توانند با داشتن اعتبار ریالی در نرم‌افزار ساینا، با کلیه خطوط ثابت و تلفن همراه تماس صوتی برقرار کنند.

همچنین برای استفاده از مکالمه، پیامک و اینترنت همراه ارزان قیمت سیم‌کارت‌های همراه اول در کشور عراق از طریق رومینگ بین‌الملل، تعرفه ویژه‌ای در نظر گرفته شده که به زودی اعلام می‌شود. برای رفاه حال زائران، همراه اول سرشماره ۸۹۴۱ را در نظر گرفته که برای این افراد پس از ثبت‌نام، پیام‌های ضروری در خصوص اربعین، رومینگ و وای فای رایگان ارسال می‌شود.

برای ارائه خدمات ارتباطی هر چه بهتر به زائران اربعین حسینی، همراه اول در گذرگاه‌های مرزی شلمچه، چذابه و مهران، ظرفیت آنتن‌های BTS خود را نسبت به اربعین سال گذشته به بیش از دو برابر افزایش داده و قرار است در این گذرگاه‌ها، کارشناسانی زائران را برای استفاده صحیح از خدمات ارتباطی در نظر گرفته شده، راهنمایی کنند.

همچنین همراه اول در نظر دارد، با هدف دعوت عزاداران اربعین حسینی به ارسال آثار فیلم و عکس خود به منظور ثبت لحظه‌های پرشور مراسم عزاداری، یک دوره مسابقه عکاسی در اینستاگرام برگزار کند.

علاقه‌مندان همراه اولی می‌توانند عکس‌ها و فیلم‌های ۱۵ ثانیه‌ای مرتبط با اربعین را با «# همراه _ نینوا» در اینستاگرام بارگذاری کنند که پس از انتخاب آثار برتر، جوایز نفیسی به برندگان اهداء می‌شود.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار