«موهای فراری» خردسالترین نویسنده کشور رونمایی می شود

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی نمایشگاه کتاب بهاره شفیعی بابیان این‌که این کتاب در چهاردهمین نمایشگاه کتاب فارس رونمایی خواهد شد افزود: ادبیات نوشتاری حاکم بر این کتاب دارای حس و حال کودکانه بوده و باعث فعال شدن تخیل کودک می‌شود.

وی تصریح کرد: در این داستان که به زبان خودمانی و کودکانه نگاشته شده نویسنده متناسب با گنجایش ویژگی‌های رشدی خود داستان را پیش می‌برد.

شفیعی نقطه اوج این داستان را زمانی که موهای گلابتون از پیش او می‌روند دانست و گفت: پس‌ازاین فراز نویسنده وارد یک چالش خیالی با پری مهربان می‌شود.

وی در خصوص موضوع و سبک نگارش این کتاب نیز گفت: در این کتاب نویسنده بدون هیچ مقدمه‌ای وارد اصل داستان می‌شود و در محدوده توانایی ذهنی خود با شروعی چون گلابتون دوست نداشت که موهایش را شانه کرده و بشوید،قصه را آغاز می‌کند و در ادامه با دیالوگ‌هایی کوتاه داستان را پی می‌گیرد.

شفیعی یادآور شد: در این داستان نویسنده به‌نوعی دفتری از خاطرات خود را ورق زده و با نگاهی به گذشته خود و چالشی که با آن روبرو بوده اقدام به بیان داستانی به شیوه تخیلی می‌کند.

کتاب موهای فراری به‌طور تمام‌رنگی در ١٠صفحه با ویراستاری احمد اکبرپور توسط انتشارات فدک سبز به چاپ رسیده و تصویرگری آن را مهرنوش دشتی زاده بر عهده داشته است.

این کتاب روز سوم آذرماه ساعت ٥ بعد از ظهر در سالن نرگس نمایشگاه بین‌المللی فارس رونمایی می‌شود.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار