۴۲۰ میلیارد ریال برای نوسازی فضاهای آموزشی دشتی نیاز است

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا مهرجو بعد از ظهر دوشنبه در آئین افتتاح مدرسه سه کلاسه خیر ساز حاجی‌نژاد روستای علی آباد کاکی اظهار کرد: در شهرستان دشتی ۱۵۰ کلاس درس فرسوده و ۵۰ کلاس درس کمبود وجود دارد که نیاز است توجه ویژه ای به آن صورت گیرد.

وی افزود: دولت به تنهایی قادر نیست این فضاها را ساماندهی کند که نیاز است خیرین به کمک دولت بشتابند.

مهرجو با بیان اینکه دولت نیازمند کمک خیرین در بخش آموزش است، بیان کرد: شهرستان دشتی دارای دانش‌آموزان مستعد و جوانان فعال در عرصه‌های مختلف آموزشی است.

وی به اقدامات صورت گرفته در بخش آموزش اشاره کرد و گفت: در بخش کاکی علی‌رغم تنگاهای متعدد مالی کارهای خوبی از جمله تکمیل مدارس آیت ریگدان، کردوان علیا، چاه حسین جمال، سه کلاسه بادوله و تکمیل سالن امتحانات و کارگاه هنرستان کاردانش، و تعمیر و تجهیز مدارس صورت گرفته است.

مهرجو از افتتاح یک زمین چمن مصنوعی در کاکی خبر داد و تصریح کرد: طی سال‌های ۹۳ و ۹۴ در سطح شهرستان اقدامات عمرانی ارزشمندی صورت گرفته که اصلاح ۱۹ کیومتر راه‌های مواصلاتی حادثه خیز، افتتاح دو مجتمع آبرسانی و خرید تجهیزات درمانی، بهداشتی از مهمترین اقدامات است.

وی با اشاره به اینکه دولت در بخش عمران شهری و روستایی نیز کارهای ارزنده‌ای انجام داده است، بیان کرد: یکی از دلایل کندی توسعه شهرستان را می‌توان حجم بالای پروژه‌های نیمه‌تمام و پرداخت مطالبات پیمانکاران عنوان کرد.

مهرجو از تلاش‌های شرکت پتروشیمی زاگرس که در ساخت مدرسه علی‌آباد مشارکت داشتند تقدیر و تشکر کرد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار