نوسازی مدارس فرسوده استان بوشهر نیازمند مشارکت خیرین است

به گزارش خبرنگار مهر، احمد مرادی ظهر دوشنبه در آئین افتتاح مدرسه سه کلاسه خیرساز حاجی‌نژاد روستای علی‌آباد کاکی ضمن تقدیر از شرکت پتروشیمی زاگرس اظهار کرد: این کلاس‌ها در زمینی به مساحت ۲۰۰ متر ساخته شده که دارای هزار و ۷۰۰ متر محوطه است.

وی از حمایت‌های خیرین در ساخت فضاهای آموزشی در سطح استان تقدیر کرد و افزود: تاکنون خیرین فضاهای زیادی در سطح استان احداث کردند که امیداوریم تا پایان سال تعداد فضاها افزایش یابد.

مدیرکل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس استان بوشهر گفت: مدرسه سه‌کلاسه خیرساز حاجی‌نژاد روستای علی‌آباد کاکی دشتی با اعتبار ۸۴۰ میلیون تومان افتتاح شد.

مرادی به فضاهای آموزشی شهرستان دشتی نیز اشاره کرد و یادآور شد: در حال حاضر هشت فضای آموزشی در سطح شهرستان در دست اجرا است که بخشی از آنها با مشارکت خیرین است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر تعداد فضاهای فرسوده و تخریبی در سطح استان زیاد است که نیازمند مشارکت خیرین هستیم تا این فضاها هر چه زودتر نوسازی شوند.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی زاگرس نیز گفت: مدرسه سه کلاسه در روستای علی‌آباد اولین مدرسه احداثی توسط این شرکت است که تلاش داریم در دیگر نقاط استان چنین کلاس‌هایی احداث کنیم.

محمدرضا میراحمدی افزود: ساخت مدرسه جزو وظایف اجتماعی شرکت‌های بزرگ است.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار