نفت صدرنشینی شیمیدر را به آتش کشید

دیدار تیم‌های بسکتبال پالایش نفت آبادان و شیمیدر تهران با برتری 77 بر 67 شاگردان حماد سامری به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، دیدار تیم‌های بسکتبال پالایش نفت آبادان و شیمیدر تهران از هفته هشتم سوپرلیگ بسکتبال ایران، ساعت 16 امروز در سالن 17 شهریور آبادان آغاز شد. 

شروع طوفانی نفت

تیم میزبان بازی را بهتر از صدرنشین سوپرلیگ آغاز کرد. آبادانی‌ها که هفته گذشته در گرگان برابر شهرداری شکست تلخ و پرحاشیه‌ای را پشت سر گذاشته بودند، از ابتدای بازی ابتکار عمل را به دست گرفتند و با بازی‌گردانی خوب آرن داودی، عرصه بر شاگردان جواد رحمتی‌پور سخت کردند. این کوارتر با برتری 26 بر 10 پالایش نفت به پایان رسید. 

شیمیدر اسیر 3 امتیازی‌های نفت 

شیمیدر اسیر بازی پیرامونی

با آغاز کوارتر دوم بازیکنان پالایش نفت پرتاب‌های 3 امتیازی را در دستور کار خود قرار دادند. پرتاب‌های آرن داودی، جوانوویچ و محمد جمشیدی یکی پس از دیگری سبد شیمیدر را فروریخت تا شاگردان حماد سامری فاصله خود را با حریف بیشتر و بیشتر کنند. آن سوی میدان هم اوشین ساهاکیان تلاش زیادی برای شیمیدر انجام داد اما نتوانست از شکست سنگین تیمش در نیمه نخست جلوگیری کند. پرتاب 3 امتیازی محمد حسن‌زاده هم حسن ختامی برای نیمه نخست آبادانی‌ها بود تا شاگردان سامری در پایان کوارتر دوم 43  بر 25 برنده به رختکن می‌روند. 

همه چیز مساوی 

در کوارتر سوم هم برتری آبادانی‌ها ادامه داشت و شاگردان سامری ابتکار عمل را همچنان در دست داشتند اما در ادامه شیمیدر با بازی خوب سجاد مشایخی، فرید اصلانی و اوشین ساهاکیان پا به پای حریف پیش آمد تا نتیجه کوارتر سوم این دیدار 20 بر 20 مساوی شود اما همچنان این دیدار با برتری 63 بر 45 به سود میزبان ادامه داشت.  

بازگشت دیرهنگام

با آغاز کوارتر چهارم، شیمیدر تیم دگرگون شده‌ای نشان داد و در دفاع و حمله عملکرد بسیار بهتری نسبت به سه کوارتر گذشته داشت. بازی فیزیکی حسن‌زاده و شاهسون کار دست این دو بازیکن داد و با 5 فوله شدن آن‌ها کفه ترازو به سود شاگردان رحمتی‌پور سنگین شد. بازی در لحظات پایانی هیجان خاصی پیدا کرده بود اما در پایان تلاش دیرهنگام شیمیدری‌ها موثر نبود تا پالایش نفت 77 بر 67 به پیروزی برسد. 

انتهای پیام/

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار