پیشنهاد جدید شورا در خصوص جلسات حسابرسی

اقبال شاکری در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص اینکه چرا بر خلاف جلسات حسابرسی شرکت های زیرمجموعه شهرداری، جزئیاتی از این جلسات منتشر نمی شود، گفت: بررسی گزارش حسابرسی سازمان میوه و تره بار به دلیل توضیحات مدیرعامل این سازمان کمی طولانی شد و مدیرعامل این سازمان در خصوص ابهامات مطرح شده، نقطه نظراتی را مطرح کردند که قرار بر آن شد این سخنان مورد بررسی قرار گیرد.

وی با اشاره به پیشنهاد برخی از اعضای شورا مبنی بر اینکه موازی جلسات دوشنبه، جلسات مشترکی در کمیسیون برگزار شود و مدیرعامل و نماینده شهرداری در آن توضیحات خود را ارائه کنند، گفت: اعضاء معتقد بودند توضیحات نمایندگان شهرداری در صحن، باعث طولانی شدن بررسی ها می شود و بهتر است این موارد در جلسه کمیسیون تخصصی مطرح شود و در صحن شورا فقط گزارش نهایی حسابرس بیان شود.

شاکری با بیان اینکه بر اساس گزارش حسابرس شورا، نتیجه حسابرسی سازمان میوه و تره بار مشروط شده است، گفت: هنوز شورا در خصوص گزارش حسابرسی شرکتها و سازمانها هیچ گونه تصمیم گیری نکرده است.

وی ادامه داد: عمده گزارش حسابرس در خصوص عدم دریافت مستندات بود که مدیرعامل این سازمان اعلام کرد این اطلاعات در اختیار حسابرسان قرار گرفته است و ممکن است مستندات آن‌طور که مورد نظر حسابرس بوده، ارائه نشده باشد که این موضوع در حال بررسی است.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار