حجت اله خلیل زاده، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان شد

به گزارش خبرنگار مهر، مدیرعامل جدید شرکت شهرک های صنعتی استان در این مراسم که عصر دوشنبه در سالن شرکت گاز استان برگزار شد، اظهار کرد: ۳۲ درصد اشتغال و ۴۰ درصد تولید ناخالص داخلی کشور به بحث صنعت مرتبط است و این حوزه نقش زیادی در توسعه پایدار دارد.

حجت الله خلیل زاده صورتی بیان کرد: از متوسط اشتغال در بخش صنعت در کشور هشت درصد عقب هستیم و متوسط سرمایه گذاری برای هر واحد سرمایه گذاری در استان ما کمتر از یک میلیارد تومان است که آمار مناسبی نیست.

وی افزود: منطقه ویژه اقتصادی استان(اترک) نیازمند سرمایه گذاری ۱۵۰ میلیارد تومانی برای مهیا کردن زیر ساخت است و این در حالی است که ظرف ۶ سال گذشته ۱۵ میلیارد تومان هزینه شده است.

خلیل زاده بیان کرد: رتبه شرکت شهرک های صنعتی استان در حال حاضر ۲۶ است اما پتانسیل استان گلستان در زمینه صنعت بالا است و ما تلاش داریم رتبه شهرک ها را در استان از ۲۶ به رتبه های مناسب برسانیم.

وی تصریح کرد: رتبه شرکت شهرک های صنعتی استان در سال ۸۹ به رتبه یک تا سه رسیده بود که باید آن را با کار کارشناسی و تیم واحد به یک نتیجه مناسب برسانیم. 

خلیل زاده پیش از این به عنوان ذیحسابی شرکت شهرک ها و مسئول ارزیابی شرکت فعالیت می کرد. پیش از وی رحمان محمدزاده ۲۱ ماه مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان بود.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار