تیم شهرداری گرگان میزبان مشهدی را شکست داد/ درخشش دورقی و میرزا

عبدالرضا چراغعلی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: از هفته هشتم رقابت های لیگ برتر بسکتبال، شامگاه دوشنبه تیم شهرداری گرگان در خانه بسکتبال مشهد مقابل تیم ثامن این شهر به پیروزی دست یافت.

چراغعلی افزود: این بازی که صادق قنبری، محمود اولیازاده و ژوبین جلیلی قضاوتش را بر عهده داشتند با نتیجه ۸۷ بر ۷۲ به سود نماینده گرگان به پایان رسید.

وی گفت: شهرداری گرگان کوارترهای اول و چهارم را به ترتیب با امتیاز ۲۳ بر ۱۷ و ۳۱ بر ۲۱ برنده شد اما در کوارتر دوم با امتیاز ۱۷ بر ۱۶ مغلوب حریف شد. ضمن اینکه دوتیم در کوارتر سوم در امتیاز ۱۷ مساوی شدند.

وی به ترکیب اولیه نماینده گرگان اشاره کرد و گفت: شاگردان ایزدپناه با ترکیب ابتدایی حامد سهراب نژاد، بابک نظافت، عدنان دورقی، رایان ریچاردز و ناهیر میرزا مقدم وارد زمین شدند.

رئیس هیئت بسکتبال گرگان در مورد عملکرد بازیکنان تیم شهرداری گرگان بیان کرد: در این بازی عدنان دورقی با کسب ۲۰ امتیاز و اثرگذاری ۲۰، موثرترین بازیکن میدان بود و ناهیر میرزا با کسب ۱۸ امتیاز (چهار پرتاب موفق سه امتیازی) و اثرگذاری ۱۶ بهترین عملکرد را برجای گذاشتند.

چراغعلی با بیان اینکه تیم شهرداری با این پیروزی ۱۳ امتیازی شد، افزود: نماینده بسکتبال در آخرین بازی نیم فصل نخست پنجشنبه پنجم آذرماه از تیم آینده سازان میهن اصفهان پذیرایی خواهد کرد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار