بیل همچنان از حضور در رئال راضی است

ستاره ولزی رئال مادرید با وجود فصلی کم فروغ همچنان از حضور در رئال مادرید راضی است و می گوید به تیم دیگری نخواهد پیوست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گرت بیل یکی از ضعیف ترین بازیکنان این فصل رئال مادرید بوده که عملکرد ضعیفی از خود نشان داده است. او البته فصل گذشته نیز عملکرد ضعیفی داشت و نتوانست رضایت هواداران تیمش را برآورده کند تا انتظارات از گران قیمت بازیکن فوتبال جهان به ناامیدی تبدیل شود. در حالی که صحبت‌های زیادی از پیوستن او به تیم های دیگری به گوش می رسد او عنوان کرد: از حضور در رئال مادرید راضی است و نمی خواهد به تیم دیگری بپیوندد.

او ادامه داد: به حرف های حاشیه ای اهمیت نمی دهم. برنامه من این است که بتوانم فوتبالم را بازی کنم. من مصدومیت سنگینی را پشت سر گذاشتم و طبیعی است که کمی این مصدومیت روی کار من تاثیرگذار بوده باشد. من هم از نوع بازی ام به هیچ وجه راضی نیستم و دوست دارم هرچه سریع تر این وضعیت تغییر کند. در بازی برابر بارسلونا نیز ضعیف بودم و اصلا اعتقاد ندارم که 10 درصد از توان واقعی‌ام را نشان داده بودم. ولی فراموش نکنید که می‌خواهم با قدرت به میدان بازگردم و به قهرمانی برسم. این تنها چیزی است که من را راضی می‌کند. من به روزهای اوجم بازخواهم گشت. من از حضور در رئال خوشحالم و مطمئن باشید جایی نمی روم و در این تیم می مانم.

وی در پایان گفت: صحبتی با بنیتز در تابستان داشتم و خوشحالم که این فصل مربی به من اعتقاد کامل دارم. من از پستم کاملا راضی هستم. دوست دارم پشت مهاجم بازی کنم و فکر می کنم این پست مناسبی برای من باشد. دوست دارم فعال باشم به پشت محوطه جریمه بروم و فضاسازی کنم. مطمئنم که این فصل، فصل رویایی برای من خواهد شد.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار