نقطه ضعف مدیریت ما رشدهای جهشی است

به گزارش خبرنگار مهر، محمود ربیعی در مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل جدید شرکت شهرک های صنعتی استان که عصر دوشنبه در سالن شرکت گاز استان برگزار شد، اظهار کرد: مدیرعامل جدید شرکت شهرک های صنعتی آقای خلیل زاده از مدیرانی هستند که رشدشان به صورت پلکانی  با گذراندن بخش های مقدماتی و اداری و اجرایی بوده است.

وی افزود: فلسفه تغییر، تحول است و اگر این تغییرات با تحول همراه نباشد فایده ای ندارد؛ نگاه ما تغییر همراه با تحول و بر اساس اهداف از قبل تعیین شده است.

ربیعی گفت: زمانی توسعه استان بر اساس کشاورزی بوده است ولی شرایط امروز استان می طلبد که توسعه اقتصادی و گردشگری نیز توامان در کنار کشاورزی محور توسعه قرار گیرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گلستان در ادامه افزود: سهم درآمد سرانه استان از میانگین کشوری پایین تر است و همه باید پاسخگوی این کاهش درآمد سرانه باشند.

وی افزود: باید بخش صنعتی و اقتصادی استان مورد توجه قرار گیرد و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و اصل ۴۴ باید در راستای توسعه اقتصادی مورد توجه باشد.

مدیر عامل سابق شرکت شهرک های صنعتی استان هم در این مراسم گفت: در سال گذشته هفت میلیارد و ۳۴۰ میلیون تومان از منابع ملی به شرکت شهرک ها تخصیص داده شده است و از منابع استانی نیز ۱۰ میلیارد تومان به شرکت شهرک ها داده شد.

رحمان محمد زاده افزود: شهرک های صنعتی استان از زیرساخت های آب و برق و گاز برخوردار هستند و ۱۹ شهرک صنعتی استان از نعمت تلفن برخوردار شده اند.

وی تصریح کرد: تعداد قراردادهای شرکت شهرک ها در دو سال قبل ۷۵۵ هکتار بود که امسال به ۹۱۲ قرارداد رسیده است.

محمد زاده با بیان اینکه نیروهای اضافی به سیستم شرکت شهرک ها تحمیل شده است و بخش عظیمی از منابع این شرکت را به خود اختصاص داده است، گفت: این موضوع از چالش های اساسی است که بخشی از اعتبارات را می بلعد. 

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار