گسترش همکاری صداوسیما و وزارت کشور

تفاهم نامه همکاری مشترک درباره تبادل اطلاعات و ایجاد زمینه‌های هماهنگی بین مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسیما با مرکز مطالعات راهبردی و آموزش وزارت کشور امضاء شد.

به گزارش ایسنا، در این تفاهم نامه که صبح امروز دوشنبه، دوم آذر‌ماه سال جاری به امضای رؤسای دو مرکز رسید مقرر شد همکاری مشترک طرفین در زمینه‌های پژوهشی با تجمیع توانایی‌های موجود در انجام طرح‌ها و پروژه‌های مطالعاتی و همچنین تبادل آثار و دستاوردهای پژوهشی و در زمینه آموزشی با تشکیل کار گروه‌های مشترک، برگزاری کنفرانس‌های تخصصی، ملی و بین‌المللی و انتشار یافته‌های پژوهشی صورت گیرد.

همچنین مقرر شد در زمینه دسترسی به بانک‌های اطلاعاتی طرفین برگزاری نشست‌های تخصصی، برگزاری هم اندیشی در خصوص تبیین برنامه‌ها و سیاست‌ها در حوزه سیاست داخلی و منطقه و اشاعه فرهنگ مشارکت بین بخشی برای افزایش بهره‌وری در تحقق اهداف مشترک همکاری شود.

دکتر عبدالملکی رییس مرکز پژوهش و سنجش افکار در این مراسم ضمن اشاره به سابقه بیش از نیم قرن فعالیت این مرکز در حوزه نظرسنجی‌ها، با تأکید بر دقت، اعتبار و سرعت‌عمل گفت: مرکز پژوهش و سنجش افکار می‌تواند تجارب علمی خود را به پژوهشگران مرکز مطالعات راهبردی وزارت کشور آموزش دهند.

دکتر افتخاری رییس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش وزارت کشور هم با ابراز خرسندی از همکاری بین صداوسیما و وزارت کشور تأکید کرد رسانه با گستردگی فعالیت در سراسر کشور می‌تواند با آموزش به مردم در زمینه مشارکت مستمر اجتماعی و آگاهی بخشی به آنان، مدیران کشور را در پیگیری اهداف نظام یاری رساند.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار