پیام کاظم جلالی به مناسبت هفته بسیج

رییس مرکز پژوهش‌های مجلس طی پیامی با گرامیداشت یادوخاطره شهدا، هفته بسیج را به تمامی بسیجیان و عاشقان این مسیر تبریک گفت.

کاظم جلالی رییس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی طی پیامی با گرامیداشت هفته بسیج، تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در عرصه‌های جهاد اقتصادی، اقتصاد مقاومتی و سیاست‌های کلان ابلاغ شده را نیازمند عزمی ملی و مدیریتی جهادی دانست که پیاده‌سازی آن مستلزم همت جهادگونه با روحیه‌ای‌ بسیجی است.

متن پیام نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس به شرح زیر است؛
فرمان رهبر فقید انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در 5 آذر ماه 1358 مبنی‌بر تشکیل بسیج، سرآغاز بنا نهادن «شجره طیبه‌ای» بود که امروز سایه‌سار آن به پشتیبانی امن و مستحکم برای حفظ و تقویت امنیت و صلابت ایران اسلامی تبدیل گشته است.
با گذشت 36 سال از آغاز فعالیت بسیج، امروز این نهاد متعالی با بهره‌گیری از تجارب ارزنده سال‌های دفاع مقدس توانسته است تا با بهره‌مندی از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی سنگرهای خویش را در عرصه‌های علمی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در برابر تحرکات خصمانه دشمنان انقلاب اسلامی مستحکم نماید و باردیگر با بصیرت و ذکاوت در برابر هجمه‌های استکبار جهانی در عرصه جنگ نرم ایستادگی کند.
امروز تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در عرصه‌های جهاد اقتصادی، اقتصاد مقاومتی و سیاست‌های کلان ابلاغ شده، نیازمند عزمی ملی و مدیریتی جهادی است که پیاده‌سازی آن مستلزم همت جهادگونه با روحیه‌ای‌ بسیجی است.
با گذشت بیش از 3 دهه، گستره فرهنگ بسیج براساس آرمان‌های متعالی آن، زمینه‌ساز پیاده‌سازی اندیشه‌ای شد که تفکر بسیجی نام گرفت. تفکری که امروز در میان اقشار مختلف جامعه به عنوان یکی از فراگیرترین اندیشه‌ها جای گرفته است و دل‌های فراوانی را مجذوب خود کرده است.
هفته بسیج فرصتی مغتنم پدید آورده است تا در این روزها یادوخاطره شهدای عزیز و گرانقدر بسیجی را گرامی بداریم و بر حفظ و تداوم مسیر نورانی ایثارگری‌های آنان همت بگماریم.
اینجانب ضمن تجلیل از مقام شامخ امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر بسیج، هفته گرامیداشت این نهاد مقدس و روز بسیج را به تمامی عاشقان این مکتب تبریک می‌گویم.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار