وضعیت بازار برنج بسیار نامساعد است

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: متأسفانه وعده های ریاست جمهوری در سفر اخیر وی در خصوص کنارگذر بابل و وضعیت بازار برنج این شهرستان هنوز عملی نشده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسین نیازآذری در نشست علنی امروز (دوشنبه، 2 آذرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود به مسئولان کشوری ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تسلیت فرا رسیدن ایام اربعین حسینی(ع) گفت: وضعیت بازار برنج بسیار نامساعد است و به هیچ یک از وعده های داده شده در سفر اخیر ریاست جمهوری عمل نشد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: همچنین ساخت کنارگذر بابل از دیگر وعده های داده شده در این سفر بود که همچنان بلاتکلیف مانده است.

وی به دیدار وزیر بهداشت به مردم بابل اشاره و بیان کرد: طی این دیدار وعده آغاز ساخت کلینیک تخصصی و بیمارستان در بخش های اطراف حوزه انتخابیه داده شد اما امروز با گذشت 3 ماه از آن زمان هنوز اقدامی نشده است.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در پایان خطاب به قاضی زاده هاشمی خاطرنشان کرد: آن روز شما گفتید اگر کلنگ این نهادهای درمانی را نزدم با لودر کار را پیش می برم لذا امروز نیازمند لودر اجرایی وزارت بهداشت و درمان هستیم.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار