دوران هوچی گری و داد و بیداد گذشته است

متاسفانه برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی آنگونه که باید شان مجلس و نمایندگی را رعایت نمی کنند، این افراد نه تنها باعث آسیب به خود می شوند بلکه با زیر سوال بردن هیات رئیسه کلیت مجلس را نیز زیر سوال می برند.

امروز یکی از نمایندگان مجلس بی توجه به این موضوع بار دیگر باعث ایجاد برخی از حاشیه ها در مجلس شد، تذکری که کوچک زاده امروز داد، خلاف آیین نامه داخلی مجلس بود، و به جای اینکه اخطار رئیس مجلس را قبول کند صحن را با حاشیه هایی مواجه کرد.

ايشان به ظاهر دولت را مورد خطاب قرارداده ولي به واقع طرف صحبتشان کشاورزان زحمت کش بود.کار دولت خلاف قانون نبود، اما اگر هم دولت کار غیر قانونی انجام داده باشد نمی شود خلاف را با خلاف پاسخ داد.

باید از آقای کوچک زاده سوال کرد که آیا مردمي که شما از آنها دم مي زنيد، کشاورزان را نيز شامل مي شود يا خير؟ آيا از حال و روز توليد کنندگان محصولات کشاورزي و قيمت فروش آنها به ويژه سيب زميني خبر داريد؟ هزاران تن سيب زميني به نهادهاي حمايتي توزيع شده و مقدار اندکي از آنها که از کيفيت پائين برخوردار بودند و براي تحريک قيمت به شکل نمادين امحاء شد.

حال که دولت يک کار مفیدی در اين خصوص انجام داده چرا تخطئه مي کنيد. چرا عده ای نمی خواهند کشور پا بگیرد و رو به جلو حرکت کند، معلوم نیست از تخریب دولت چه چیزی عاید این افراد می شود که دولت را اینگونه مورد هجمه قرار داده اند.

این حرکت کوچک زاده درواقع ادامه همان حرکت کف خیابان و برهم زدن سخنرانی ها است که امروز توسط آقایان به صحن علنی مجلس رسیده است، ولی این افراد باید بدانند که دوران هوچی گری و داد و بیداد گذشته است و مردم می دانند چه کسی طرف آنها است و چه کسی به فکر مسائل دیگر.

شما که امروز دم از از مردم می زنید زمانی که دلار هر روز گران تر می شد و در عرض سه ماه از 900 تومان به 3900 تومان رسید کجا بودید، چرا آن زمان فریاد نزدید، چرا زمانی که در دولت دهم هر روز یک فساد اتفاق می افتاد و سرمایه های مردم را عده ای با خود بار کردند و بردند دم نزدید؟ مگر این فقر که امروز گریبان این ملت را گرفته از کجا آمده است، چند تن سیب زمینی کسی را از فلاکت نجات نمی دهد.


تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار