جدیدترین خبرها از فیلمی با بازی همایون ارشادی

«ماحی» اولین فیلم بلند سینمایی داود خیام پس از 40 روز فیلمبرداری به پایان رسید و تدوین کار نیز که همزمان با فیلمبرداری آغاز شده بود توسط «بهرام دهقانی» انجام می‌شود.

به گزارش ایسنا، این فیلم که تهیه کنندگی آن را «جوادنوروزبیگی» بر عهده دارد با مدیریت فیلمبرداری «مسعود سلامی» 9 مهر کلید خورد و قرار است با انجام مراحل فنی آن در جشنواره فیلم فجر حضور یابد.

قصه فیلم ، بین سالهای 91 تا 92 می گذرد که روایت گر شرایط زن فیلم به نام «ماحی» است و این شرایط بازگوکننده معنای کلمه ماحی بوده که از آن به محو کننده یا نابود کننده یاد می شود.

آناهیتا نعمتی ، مهران احمدی، همایون ارشادی، احسان امانی، سپیده اعلایی،هدی نوری زاده و مریم داودی از جمله بازیگرانی هستند در پروژه سینمایی «ماحی» ایفای نقش کرده‌اند.

اخیرا نیز فیلم کوتاه «چله » به کارگردانی «خیام» در جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران توانست جایزه بهترین کارگردانی در بخش فیلم داستانی و بهترین فیلم در بخش سینمای کوتاه ایران را از آن خود کند.

برخی عوامل فیلم عبارتند از : نویسنده و کارگردان :داودخیام،تهیه‌کننده:جوادنوروزبیگی،مجری طرح و سرمایه گذار: روزبه حسینی کارگر، مدیر فیلمبرداری:مسعودسلامی، طراح صحنه:پیام اسکندری، طراح لباس:ملودی اسماعیلی، طراح گریم:محسن دارسنج، صدابردار: منصور شهبازی،تدوین:بهرام دهقانی،جلوه‌های ویژه رایانه‌ای :میلاد فرج اللهی، جلوه‌های ویژه میدانی: آرش آقابیک،مدیربدلکاران:کیوان رضایی،عکاس:مهدی دلخواسته،منشی صحنه :سهیلاکاشفی ،مدیرتولید :محمدرضا منصوری،دستیار اول کارگردان: حسین خضوعی و سامان رخصتی.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار