تجدیدمیثاق دانشجویان شیعه و سنی دانشگاه مذاهب اسلامی با امام راحل و شهدا

دانشجویان شیعه و سنی دانشگاه مذاهب اسلامی به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه در آستانه هفته بسیج در گلزار شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای گمنام و مدافعان حرم حضور یافتند و با آرمان‌های این شهدا تجدیدمیثاق کردند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه مذاهب اسلامی ، اردوی زیارتی دانشجویان دانشگاه مذاهب اسلامی در آستانه هفته بسیج و با هدف تجدید بیعت با آرمان‌های والای شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) تهران برگزار شد.

این اردو با حضور دانشجویان شیعه و سنی دانشگاه و با روایتگری خانواده شهید رسول خلیلی (شهید مدافع حرم) آغاز شد و پس از زیارت اهل قبور، یاد چندین شهید گرانقدر از جمله شهید سید مرتضی آوینی، شهید مصطفی چمران، شهید حسین فهمیده، شهید تهرانی مقدم، شهید پلارک و... گرامی داشته شد.

بخش دیگر این اردو حضور دانشجویان در قطعه شهدای مدافع حرم، شهدای امربه معروف و نهی از منکر و در نهایت حضور در قطعه شهدای گمنام گلزار شهدا بود که دانشجویان در یک فضای معنوی هر کدام بر سر مزار یک شهید گمنام حاضر شده و به قرائت فاتحه و درددل با فرزندان بی‌نام و نشان روح‌الله پرداختند.

همچنین پس زیارت گلزار شهدای بهشت زهرا(س) دانشجویان جهت تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل و اقامه نماز مغرب و عشاء در حرم مطهر امام خمینی(ره) حضور پیدا کردند.

دانشجویان دانشگاه دانشگاه مذاهب اسلامی

دانشجویان دانشگاه دانشگاه مذاهب اسلامی

دانشجویان دانشگاه دانشگاه مذاهب اسلامی

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار