بازدید جمعی از دانشجویان هندوستان از موزه دفاع مقدس

جمعی از دانشجویان و نخبگان هندوستان از باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت بازدید کردند.

به گزارش ایسنا،سیدناعمه عابدی یکی از بازدیدکنندگان پس از بازدید گفت: من پس ازدیدن باغ موزه دفاع مقدس به خوبی درک کردم که مردم ایران چگونه در دفاع مقدس حماسه آفریدند و کربلا را در اذهان زنده کردند.

وی ادامه داد:6 بار کربلا را زیارت کرده‌ام و حضور در باغ موزه دفاع مقدس باعث شد این بار که به زیارت حضرت اباعبدالله (ع) می‌روم با شناخت و معرفت بیشتری بارگاه سالار شهیدان را زیارت کنم.

ضمیرجعفری یکی دیگر از بازدید کنندگان گفت:یکی از مهمترین کارهای فرهنگی صورت گرفته توسط شهرداری تهران، ایجاد باغ موزه دفاع مقدس برای معرفی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است .این موزه علاوه بر روایت بخشی از تاریخ ایران به زیبایی مفاهیم شهید و شهادت را برای بازدیدکنندگان به تصویر کشیده است .

سیدعابد رضاعابدی دیگر بازدیدکننده هندوستانی با اشاره به واقعه کربلا خاطرنشان کرد:اهمیت شهادت را بعد از حضور در باغ موزه دفاع مقدس درک کردم و متوجه شدم که چگونه مردم ایران با تاثیر از حرکت عظیم امام حسین (ع) حماسه‌آفرینی کردند.

این دانشجویان که راهی مراسم پیاده وری اربعین حسینی(ع) هستند پس از حضور در ایران با هماهنگی کمپین مردمی سفیران صبح از باغ موزه دفاع مقدس بازدید کردند.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار