تجمع بسیجیان بنیاد شهید به مناسبت هفته بسیج برگزار شد

به مناسبت هفته بسیج تجمع بزرگ بسیجیان بنیاد شهید و امور ایثارگران با تقدیر از خانواده سردار شهید حسین همدانی برگزار شد.

به گزارش «ایثار»، تجمع بزرگ بسیجیان بنیاد شهید و امور ایثارگران با عنوان «پیروان ولایت» صبح امروز یکشنبه 1 آذرماه با حضور گسترده بسیجیان بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران در مجموعه فرهنگی سیدالشهدا (ع) برگزار شد.

سرهنگ فریبرز خزایی فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن گرامی داشت هفته بسیج، از شهید حسین همدانی یاد کرد و گفت: سردار شهید سرلشگر همدانی در سال 89 در همین محل به ایراد سخنرانی برای بسیجیان بنیاد پرداخت و امروز در خدمت خانواده گران‌قدر این شهید بزرگوار هستیم.

وی نکته بارز شخصیت شهید همدانی را اخلاص او ذکر کرد و گفت: در روز قیامت همه بزرگان به جایگاه رفیع شهدا غبطه می‌خورند. شهدا مظهر خوبی هستند و گرامی داشت شهدا در واقع پاسداشت خوبی ها است و ما باید همواره قدردان شهدا باشیم، زیرا امنیت و قدرت نظام ما به واسطه خون آن‌ها ایجاد شده است.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: در تکریم جایگاه شهدا باید از خانواده‌های شهدا، والدین، همسران و فرزندان عزیز شهید به‌صورت ویژه قدردانی کرد زیرا شهید از چنین خانواده‌ای پا به جامعه گذاشته است.

در ادامه این مراسم با حضور سرهنگ فریبرز خزایی فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران، محمدرضا گروسی رییس دانشگاه علمی کاربردی امام خمینی (ره)، مصطفی پرکره مشاور رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در امور جانبازان و سد سهراب تاجگردون سرپرست اداره کل امور بین‌الملل بنیاد از همسر و فرزندان سردار سرلشکر شهید حسین همدانی تجلیل شد.

در پایان این مراسم از جمعی از بسیجیان نمونه بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار