تمدید مهلت شرکت در المپیاد تکنیسین‌های ایران

مرحله مقدماتی المپیاد تکنیسین‌های ایران، تمدید شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، مهلت شرکت در مرحله مقدماتی این المپیاد که پیش از این تا پایان روز جمعه 29 آبان‌ماه مقرر شده بود، برای یک هفته افزایش یافت.

علیرضا امیدوار، مدیر بخش مشارکت‌های اجتماعی سامسونگ، در این خصوص گفت: با توجه به زمان 10 روزه که برای شرکت در مسابقه در نظر گرفته‌ بودیم، بسیاری از افراد درخواست کردند که این زمان افزایش یابد که برای امکان شرکت این افراد در المپیاد، زمان آن را تمدید کردیم تا تکنیسین‌های فنی حرفه‌ای کشور بتوانند از جوایز بی‌نظیر این المپیاد بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به اینکه برنامه برگزاری مراحل بعدی این المپیاد همچنان بدون تغییر باقی می‌ماند، اضافه کرد: مرحله اول و مقدماتی این المپیاد که قرار بود روز جمعه 29 آبان ماه به پایان برسد، به مدت یک هفته تمدید شد و داوطلبان همچنان می‌توانند با مراجعه به سایت المپیاد، وارد رقابت شوند، اما برنامه مراحل بعدی،‌ تا این لحظه تغییری نکرده است.

المپیاد تکنیسین‌های ایران، با ابتکار شرکت سامسونگ و همیاری سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای کشور، اداره کل آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای استان تهران و مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های فنی‌و‌حرفه‌ای برگزار می‌شود.

شرکت‌کنندگان در این المپیاد در چهار گرایش موبایل و تبلت، لوازم‌خانگی (یخچال و ماشین لباسشویی)، دستگاه‌های تهویه مطبوع (کولر گازی)، لوازم صوتی و تصویری (تلویزیون و سینمای خانگی) به رقابت می‌پردازند و داوطلبان بدون هیچ‌گونه محدودیتی می‌توانند به‌صورت رایگان در این رقابت‌ها شرکت کنند. درنهایت 10 تن برگزیده هر گرایش وارد مرحله نهایی شده و به افراد اول تا سوم هر گرایش به ترتیب 30، 20 و 10 سکه بهار آزادی به همراه لوح تقدیر از جانب شرکت سامسونگ اهدا می‌شود.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار