انهدام یک باند قاچاق و کشف یک تن مواد مخدر در تهران

به گزارش خبرنگار ایرنا سردار حسین ساجدی نیا روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در مجموع با محموله کشف شده روز گذشته، طی شش ماه اخیر بالغ بر یک هزار و 800 کیلوگرم انواع مواد مخدر از این باند در تهران کشف شده است.
وی با اشاره به اینکه پلیس تهران بزرگ عملیات شناسایی و دستگیری اعضای این باند بزرگ قاچاق موادمخدر را از شش ماه پیش آغاز کرد، گفت: براساس اطلاعات کسب شده ، سرکرده این باند قاچاق موادمخدر در کشور پاکستان حضور دارد.
رییس پلیس تهران بزرگ در ادامه به افزایش 42 درصدی میزان کشفیات موادمخدر طی شش ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل در پایتخت اشاره و اظهار کرد: دراین مدت 41 باند تهیه و توزیع موادمخدر توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ شناسایی و منهدم شده است.
به گفته سردار ساجدی نیا، پلیس تهران بزرگ از ابتدای سال جاری تاکنون موفق به کشف و ضبط 12 تن انواع مواد مخدر و دستگیری 500 قاچاقچی شده است.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ همچنین به آمادگی کامل پلیس تهران برای ایجاد نظم و امنیت در پایتخت اشاره کرد و گفت: با توجه به آمادگی و توانمندی بالای نیروهای انتظامی، تاکنون موردی از ناامنی به واسطه فعالیت گروهک های تروریستی و تکفیری در تهران مشاهده و یا گزارش نشده است.
وی تصریح کرد: نیروی انتظامی با انجام اقدامات پیشگیرانه موثر، آمادگی کامل برای مقابله با هرگونه تهدید و ناامنی را دارد.
سردار ساجدی نیا با تاکید بر اینکه امسال در تهران قتل های سریالی و مشابه نداشته ایم تصریح کرد: عاملان بیش از 90 درصد قتل های تهران در سال جاری با توجه به اقدامات موثر و به موقع نیروهای انتظامی شناسایی و دستگیر شده اند.
سردار ساجدی نیا همچنین در خصوص انتشار تصویر فردی درحال مصرف موادمخدر در مترو تهران از طریق شبکه های مجازی نیز گفت: حدود 800 نفر به عنوان عوامل حفاظتی و حراستی در شبکه مترو تهران مشغول کار و تلاش شبانه روزی هستند که این افراد در صورت مشاهده هرگونه تخلف و جرم مشهود، قاطعانه و قانونی با متخلفان برخورد خواهند کرد.
رییس پلیس تهران بزرگ تصریح کرد: به طور یقین نیروهای انتظامی در صورت مشاهده چنین صحنه هایی که مصداق بارز جرم مشهود است، با متخلفان برخوردی قاطع خواهند داشت.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ همچنین به برنامه ریزی و اقدامات پلیس تهران بزرگ در خصوص برگزاری هرچه بهتر اجلاس سران کشورهای صادرکننده گاز اشاره کرد و افزود: دراین زمینه تدابیر انضباطی، امنیتی و ترافیکی لازم با هماهنگی دستگاههای مسئول اندیشیده شده است.
سردار ساجدی نیا اظهار کرد: به همین منظور محدودیت های ترافیکی ویژه ای همزمان با برگزاری اجلاس(فردا) در برخی مناطق شهر تهران در معابر اصلی و بزرگراهی(محدوده محل برگزاری این نشست) اعمال خواهد شد.
تهرام/281/1109/1699// 1625

انتهای پیام /*

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار