محموله 4.5 میلیارد ریالی کالای قاچاق در چهارمحال و بختیاری توقیف شد

به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس، سردار نورعلی یاری با اعلام این خبر افزود: به دنبال دریافت خبری مبنی بر حمل کالای قاچاق از مسیرهای استان، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان طرح مبارزه با قاچاق کالا را در مسیر یاسوج - لردگان به مرحله اجرا گذاشتند.
وی گفت: ماموران هنگام کنترل خودروهای عبوری، یک دستگاه کامیون کشنده حامل لوازم خرازی و جشن تولد خارجی قاچاق را متوقف کردند.
سرداری یاری اظهار داشت: در بازرسی از این خودرو 48 هزار و 586 عدد شمع جشن تولد، 403 هزار و 440 عدد انواع دکمه، 33 هزار لیوان کاغذی، 25 هزار عدد لیوان پلاستیکی، 14هزار و 610 عدد کاغذ رنگی انفجاری، یکهزار و 472 طاقه پارچه، چهار هزار و 800 عدد کیف خیاطی، هشت هزار و 640 عدد گیره فلزی فاقد مدارک مثبت گمرکی به ارزش چهار میلیارد و 500 میلیون ریال کشف شد.
فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری از معرفی متهم به مرجع قضائی خبرداد و از عموم مردم خواست هرگونه فعالیت قاچاقچیان کالا را برای اقدام سریع پلیس، به تلفن یا پیامک 110 فوریت های پلیسی، گزارش کنند.
به گزارش ایرنا، جاده های استان چهارمحال و بختیاری استان های جنوبی را به مرکز کشور متصل می کند، به همین دلیل مورد سوء استفاده قاچاقچیان کالا برای انتقال محموله های قاچاق از بنادر جنوب به استان های مرکزی کشور قرار می گیرد.
7360/ 6014/1772

انتهای پیام /*

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار