توقیف دو خودرو با مجموع بیش از 68 میلیون ریال جریمه پرداخت نشده در گیلان

به گزارش عصر یکشنبه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، سرهنگ مهیار رستگار گفت: تیم کنترل تخلفات پاسگاه پلیس راه آستارا ، حین گشت زنی و برخورد با تخلفات در محور اصلی تالش به آستارا، یک دستگاه سواری پژو را به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه متوقف کردند.
وی با اشاره به استعلام ماموران انتظامی از سامانه تخلفات رانندگی راهور ناجا افزود: پس از انجام این امر، مشخص شد که خودروی پژو با ارتکاب 84 فقره تخلف، 38 میلیون و هفتصد هزار ریال جریمه پرداخت نشده دارد.
سرهنگ رستگار با اشاره به اینکه خودرو جهت سیر مراحل قانونی و تسویه حساب تخلفات معوقه توقیف و به پارکینگ فرستاده شد، از تمامی رانندگان خواست با پرداخت بموقع جرایم خود، از افزایش جریمه و روی هم جمع شدن جرایم مختلف در طول زمان جلوگیری کنند.
محور تالش به آستارا، در غرب استان گیلان واقع شده و یکی از پرترددترین محورهای مواصلاتی استان محسوب می شود.
وی همچنین از توقیف یک دستگاه سواری سمند با 30 میلیون ریال جریمه پرداخت نشده توسط تیم گشت پلیس راه استان گیلان خبر داد.
سرهنگ رستگار افزود: تیم کنترل تخلفات پاسگاه پلیس راه رشت - قزوین در حین گشت زنی و کنترل تخلفات، یک دستگاه سواری سمند را به علت سبقت غیرمجاز متوقف و مدارک راننده را بررسی کردند.
وی ادامه داد: پس از استعلام ماموران پلیس راه، مشخص شد که خودروی سمند با ارتکاب 65 فقره تخلف، 30 میلیون ریال جریمه پرداخت نشده دارد.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان اضافه کرد: خودرو برای سیر مراحل قانونی و تسویه حساب تخلفات معوقه، توقیف و به پارکینگ فرستاده شد.ک/1
7294/2007

انتهای پیام /*

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار