سیگار یک خودرو با چهار سرنشین را در همدان به آتش کشید

سرهنگ مهدی شاکری شامگاه یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: یکدستگاه خودروی سواری هنگام عبور از جاده همدان - تهران اقدام به سوختگیری در جورقان می کند.
وی با ذکر اینکه این خودرو دارای مخزن ال پی جی بوده است اضافه کرد: طبق بررسی های صورت گرفته بیش از حد مجاز گاز در مخزن ال پی جی این خودرو وارد شده است.
وی اضافه کرد: پس از ادامه مسیر راننده خودرو متوجه نشت بوی گاز در داخل خودرو می شود که به علت استعمال دخانیات، آتش سیگار عامل بروز حریق در این خودرو می شود.
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: چهار سرنتشین این خودرو به صورت سطحی دست و صورت و موهایشان می سوزد ولی بلافاصله از خودرو خارج می شوند.
سرهنگ شاکری بیان کرد: خودرو پژو بطور کامل در این سانحه طعمه حریق می شود.
وی اضافه کرد: بروز این سانحه منجر به کندی تردد در مسیر همدان - تهران شده بگونه ای که تا حدود نیم ساعت تردد به سختی صورت می گیرد.
دو سرنشین یک خودروی سواری پژو نیز سوم مهر ماه امسال با خروج از جاده غارعلیصد همدان و برخورد با تلی از خاکستر در آتش سوختند.
در یازدهم مهرماه همچنین یکدستگاه خودروی پژو 405 در جایگاه سوخت دچار آتش سوزی شد که این سانحه فوتی نداشت.
همچنین 22 مهر سومین حادثه آتش سوزی خودرو اطلاع رسانی شد بگونه ای که یکدستگاه خودروی پیکان سواری به علت نشت گاز به داخل خودرو و استفاده از فندک برای روشن کردن سیگار در منطقه میدان میوه و تره بار شهر همدان منفجر شد و در این سانحه راننده مجروح شد.
همچنین 19 مرداد 94 بر اثر واژگونی و سقوط یکدستگاه خودرو سواری پراید به دره 30 متری در مسیر آورزمان نهاوند سرنشین آن در آتش سوخت.
در هفته نخست تیرماه امسال یک دستگاه پراید در جاده همدان - ملایر دچار آتش سوزی شد و چهار مرد جوان دانشجو که سرنشین آن بودند در آتش سوختند.
در تعطیلات نوروز 94 نیز در یک سانحه بر اثر واژگونی خودرو ال 90 دو سرنشین آن در آتش جان باختند.
7526/6993/1547

انتهای پیام /*

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار