جدایی مهره مهم استقلال درنیم فصل و پیوستن به حلقه مخالفان کی روش

آن طور که از شنیده ها و قراین پیداست، دستیار اول استقلال که در روند رو به رشد این تیم نقش به سزایی ایفا کرده و خیلی ها صدرنشینی استقلال را بدون مشاوره های فنی او محال می دانند، در تعطیلات نیم فصل از جمع آبی ها جدا می شود.

به گزارش تابناک ورزشی، مجید صالح که طی دو- سه سال اخیر در چند برهه بین تیم های ملی و باشگاه استقلال دست به دست شده، این بار با تصویب هیات رییسه فدراسیون در آستانه بازگشت به تیم ملی البته تیم ملی امید قرارگرفته است.

جدایی مهره مهم استقلال درنیم فصل و پیوستن به حلقه مخالفان کی روش

صالح که به دلیل اختلاف های عمیقش با کی روش از تیم ملی کنار کشید و دستیار امیرقلعه نویی شد، حالا قرار است به جمع مربیانی ایرانی بپیوندد که با سرمربی پرتغالی زاویه دارند. این نفرات امروز در تیم المپیک دور هم جمع شده اند تا با نتیجه گرفتن شایستگی مربیان ایرانی را به رخ فدراسیون و شخص کارلوس کی روش بکشند.

یکی از منابع آگاه در فدراسیون به خبرنگار تابناک گفته در جلسه اخیرهیات رییسه فدراسیون؛ به محمد خاکپور پیشنهاد شده تا مجید صالح مربی ارزشمند داخلی را بار دیگر به عنوان دستیار به کادرفنی تیم امید اضافه کند. به نظر می رسد با توجه به روابط بسیار خوب صالح با مایلی کهن مدیرفنی تیم امید و همچنین مواضع این مربی علیه کی روش، وی پیش از دور نهایی مسابقات انتخابی المپیک ریو به تیم زیر23 ساله های ایران اضافه شود.

گفتنی است مجیدصالح بعد از استعفا از تیم ملی در یکی دو مصاحبه مختصر و کوتاه با روزنامه ها از بی توجهی کی روش به خودش در تمرینات و همچنین محول کردن وظایف بسیار عجیبی مثل مراقبت از درب خروجی هتل برای خارج نشدن بازیکنان گله کرده بود و فدراسیون فوتبال هم به این اعتراضات او هیچ توجهی نکرد. 

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار