جزئیات اتفاقات وحشتناکی که در بازی استقلال - فولاد رخ داد

به گزارش تابناک ورزشی، این بازی در حالی به پایان رسید که استقلال موفق شد با نتیجه 2 بر صفر حریف خود را شکست دهد و به صدر جدول بازگردد.

اما اتفاقات حاشیه ای بعد از این دیدار جنجال تازه ای را به راه انداخته است.

کاظم طالقانی در گفت‌و‌گو با تسنیم در خصوص اتفاقاتی که از سوی هواداران فولاد خوزستان پس از پایان دیدار این تیم مقابل استقلال رخ داد، گفت: متأسفانه به دلیل مأموریت‌های مختلفی که مأموران زحمتکش نیروی انتظامی در سطح استان خوزستان به ویژه در مقاطع زمانی ماه‌های محرم و صفر و نزدیک به اربعین دارند، جمعه شب تعداد آنها در ورزشگاه غدیر اهواز کم بود و امیدوارم این موضوع برای بازی‌های مهم آینده حل شود تا دیگر شاهد چنین مسائلی نباشیم.

وی افزود: بر اساس گزارش‌هایی که به من رسیده، پس از بازی فولاد - استقلال حدود هزار صندلی ورزشگاه شکسته یا به آتش کشیده شده است. اکثر شیشه‌های بخش‌های مختلف ورزشگاه مانند ورودی، سالن کنفرانس و ... شکسته شده و به قسمت‌هایی از ورزشگاه هم خسارت وارد آمده است. باشگاه فولاد باید هزینه خسارت‌های وارد آمده به ورزشگاه غدیر را جبران کند. ما نباید تاوان ماندن اسکوچیچ در فولاد را بدهیم.

طالقانی تأکید کرد: مسئولان فولاد دیگر باید در خصوص اسکوچیچ یک تصمیم قاطع بگیرند و برای جلوگیری از تبعات بعدی ماندن این سرمربی کروات با او تسویه حساب کرده و همچنین در نیم‌فصل بازیکنانی که در شان باشگاه فولاد نیستند، کنار بگذارند.

رئیس هیئت فوتبال خوزستان خاطر نشان کرد: هواداران فهیم فولاد هم باید به مسئولان باشگاه فرصت بدهند تا باشگاه اسکوچیچ را کنار گذاشته و یک سرمربی جدید بیاورند. قطعاً سرمربی جدید تیم نیاز به زمان دارد و هواداران باید به او این فرصت را بدهند تا به وضعیت تیم سروسامان دهد.

وی تاکید کرد: اسکوچیچ یک مربی حرفه‌ای است. آیا او نمی‌داند پس از آن که داور سوت زد و تصمیمی گرفت، تصمیمش دیگر بر نمی‌گردد؟ او به عمد پرخاشگری کرد و آن حرکات را انجام داد که اخراج شود تا در بازی بعدی فولاد مسئولیت از وی ساقط شود. این حرکت و نحوه اخراج اسکوچیچ از نظر حقوقی قابل پیگیری است و انتظار داریم کمیته انضباطی باشگاه فولاد برخورد سختی با وی کند. اسکوچیچ مانده تا پول کاری را که هنوز انجام نداده بگیرد و برود و نام این رفتار را حرفه‌ای‌گری در فوتبال می‌گذارد، در حالی که ما این کار را بی‌شرمی می‌نامیم.


تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار