دلخوری خاکپور از رقم و افشای قراردادش/ افشاگری به نام هیأت رئیسه

گمان می رفت که ماجرای قرارداد و دستمزد سرمربی تیم ملی فوتبال امید ایران بعد از جلسه سه جانبه کاشانی-کفاشیان-خاکپور تمام شده باشد و دیگر اختلافی در این زمینه شاهد نباشیم اما مصاحبه امروز خاکپور نشان می دهد در فوتبال ایران چنین خیالی خام است.

به گزارش تابناک ورزشی، هیات رئیسه فدراسیون فوتبال چند روز قبل مبلغ قرارداد محمد خاکپور و اعضای کادرفنی‌اش را منتشر کرد. این شفاف‌سازی در حالی صورت گرفته که مبلغ قرارداد سایر مربیان تیم‌های ملی در رده‌های مختلف هرگز اعلام نشده است. خاکپور در واکنش به این اقدام می گوید: نمی‌دانم به اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال تبریک بگویم یا حرف دیگری بزنم. برایم سؤال است که چرا فقط قرارداد من رسانه‌ای شده است؟

محمد خاکپور که با تیم المپیک به مرحله نهایی رسیده، قهرمان غرب آسیا شده و همین چند روز قبل هم با تیم قدرتمند استرالیا در اردوی امارات به تساوی رسیده از تفاوت‌ها ناراحت است.

دلخوری خاکپور از رقم و افشای قراردادش/ افشاگری به نام هیأت رئیسه

وی درمورد این مسئله گفت: خوشبختانه یا متاسفانه ما اولین تیمی هستیم که رقم قراردادهای مان، آن هم بدون هماهنگی و توافق با خودمان رسانه‌ای شده و از سوی مسئولان محترم هیات رئیسه در اختیار قشر زحمتکش خبرنگار قرار گرفته است. می خواهم بدانم آیا مبلغ قرارداد مربیان سایر تیم‌های ملی که همگی برایم محترم هستند نیز اعلام شده است؟ آیا همه می‌دانند فلان مربی در فلان رده چه مبلغی دستمزد می گیرد؟ اگر رسانه ای شده که حرفی ندارم اما تا جایی که من می‌دانم چنین اتفاقی رخ نداده و این برای اولین بار در طول سالیان اخیر است که فدراسیون مبلغ قراردادها را شفاف سازی می‌کند.

سرمربی تیم ملی امید تأکید کرد: دلیل این مسئله را نمی‌دانم اما دوست دارم بدانم هیات رئیسه محترم دراین یک سالی که قراردادهای ما امضا نشده بود کجا بود و چه می‌کرد؟ امیدوارم که اگر شفاف سازی می‌شود برای همه مربیان در رده‌های مختلف ملی انجام شود و اگر هم نه که فرقی میان آنها نباشد. این خواسته من از آنهایی است که مبلغ قراردادها را رسانه ای کرده اند. در حالی که نه توافقی صورت گرفته و نه به من اطلاعی داده‌اند.

خاکپور در پایان خاطرنشان کرد:‌ با علی کفاشیان صحبت‌هایی انجام دادم و در جلسه‌ای که با هم داشتیم همه حرف‌هایم را زدم. از او تشکر می‌کنم که پیگیر تنظیم این قرارداد شد اما توافق‌هایی که با رئیس فدراسیون داشتم چیز دیگری بود و امروز می‌بینم که چیز دیگری مطرح می‌شود. ما تنها کادر فنی هستیم که یک سال بدون ریالی پرداختی و البته بدون قرارداد کار کرده‌ایم و حالا متاسفم که می‌بینم بدون هماهنگی با ما رقمی اعلام شده و به تصویب هم رسیده است! از این موضوع خیلی ناراحتم و چیزی بیشتر از این به ذهنم نمی رسد تا بگویم.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار