انتقاد استقلال و پرسپولیس از گرانی اجاره آزادی

طاهری و افشارزاده ، سرپرستان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس صبح امروز شنبه به همراهی تاج رییس سازمان لیگ برتر، جلسه‌ای با مدبر، مدیرعامل شرکت توسعه برگزار کردند تا قرارداد جدید این دو باشگاه جهت استفاده از ورزشگاه آزادی در فصل جاری مورد بررسی قرار گیرد.

به گزارش تابناک ورزشی، در این جلسه دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به رقم اجاره تعیین شده در قرارداد با شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی معترض بودند و این ارقام را با توجه به میزان تماشاگر بازی های امسال غیرعادلانه خواندند. از سوی دیگر برگزاری بازی های این دو تیم به دلایل امنیتی و مصوبه شورای تامین تهران، در ورزشگاهی غیر از آزادی ممکن نیست و در واقع این دو باشگاه گاهی مبلغی بیش از درآمد بلیت فروشی شان را باید به عنوان اجاره به استادیوم آزادی پرداخت کنند.

انتقاد استقلال و پرسپولیس از گرانی اجباری اجاره آزادی

از سویی دیگر شرکت توسعه و نگهداری خود شرکتی دولتی زیر نظر وزارت ورزش است که مالک دو تیم سرخابی پایتخت شناخته می شود.

بحث و تبادل نظر درخصوص همکاری‌های چندجانبه بین شرکت توسعه، سازمان لیگ و باشگا‌ه‌های مذکور در ادامه مسابقات لیگ برتر و جام حذفی، از دیگر نکات این جلسه بود.

گفتنی است دراین جلسه ناظمی رییس روابط عمومی وزارت ورزش ، نیکوخصال مدیرمجموعه آزادی و رضاپور مدیرامور قراردادهای شرکت توسعه و تجهیز نیز حضور داشتند.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار