پرش 4پله ای پرسپولیس با شکست استقلال اهواز

پرسپولیس بالاخره با شکست استقلال اهواز ۴ پله در جدول لیگ برتر صعود کرد و به رده هفتم رسید.

به گزارش تابناک ورزشی، آخرین دیدارهفته دوازدهم لیگ برتر از ساعت 16و20 دقیقه در ورزشگاه آزادی ودرحضور9هزار تماشاگربین دو تیم پرسپولیس و استقلال اهواز برگزار شد که بازی با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

پرش 4پله ای پرسپولیس با شکست استقلال

اشکان خورشیدی داور مسابقه به حسین ساکی از استقلال اهواز و کمال کامیابی‌نیا و امید عالیشاه از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.پرسپولیس با این پیروزی 18 امتیازی شد و از رده یازدهم به رده هفتم جدول صعود کرد و استقلال اهواز هم با 6 امتیاز در رده آخر جدول باقی ماند.

ترکیب استقلال اهواز: پرویز کریمی، محمداسماعیل نظری، مرتضی منصوری، سعید قزلکچی، محمد غلامی، شاهین مجیدی، میلاد پاک‌پرور( از دقیقه 78 حمزه خذیراوی)، سیدعلی حسینی( از دقیقه 75 علی هیلچی)، رضا بهمیی( از دقیقه 50 حسین ساکی)، حسین بهرامی و غلامعباس آشوبی

سرمربی: علی حنطه

ترکیب پرسپولیس:سوشا مکانی، رضا نورمحمدی، محسن بنگر، محمد انصاری، رامین رضاییان( از دقیقه 84 بابک حاتمی)، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی( از دقیقه 73 علی علیپور)، مهدی طارمی، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده( از دقیقه 84 رضا خالقی‌فر) و امید عالیشاه

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

 در 7 دقیقه اول مسابقه بازیکنان پرسپولیس دو بار درون محوطه جریمه استقلال اهواز حاضر شدند.

در دقیقه 10 پرسپولیس اولین ضربه کرنر خود را روی دروازه استقلال اهواز زد که مدافعان استقلال توپ را برگشت دادند.

در دقیقه 16 ضربه کاشته بازیکنان پرسپولیس روی دروازه استقلال اهواز تبدیل به موقعیت خطرناک شد که مدافعان توپ را برگشت دادند.

گل پرسپولیس: در دقیقه 19 بعد از فرار امید عالیشاه توپ در یک رفت و برگشت درون محوطه جریمه به مهدی طارمی رسید که او با یک شوت زمینی دروازه استقلال اهواز را باز کرد. مهدی طارمی با این گل 7 گله شد و در صدر گلزنان لیگ برتر قرار گرفت.

دردقیقه 23 ضربه کاشته پرسپولیس روی دروازه استقلال اهواز را محسن مسلمان زد که با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 26 پرسپولیس بازهم صاحب ضربه کاشته شد که این ضربه در محوطه جریمه استقلال روی سر محسن بنگر فرود آمد و ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در دقیقه 30 شوت مهدی طارمی را پرویز کریمی دروازه بان استقلال مهار کرد. پرسپولیس در این دقایق تیم برتر میدان بود و مدام بر روی دروازه استقلال اهواز حمله می‌کرد.

در دقیقه 31 فرشاد احمدزاده در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان استقلال اهواز قرار گرفت که ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 33 پرسپولیس سومین کرنرش را زد که این ضربه هم حاصلی برای سرخپوشان تهرانی نداشت.

در دقیقه 39 شوت طارمی را دروازه‌بان استقلال دفع کرد.

در دقیقه 41 پرسپولیس بازهم صاحب یک ضربه کرنر شدند که این ضربه را هم مدافعان استقلال برگشت دادند.

نیمه دوم:

در دقیقه 49 شوت مهدی طارمی به تیرک دروازه استقلال اهواز خورد و توپ برگشتی را مدافعان به کرنر زدند.

در دقیقه 52 شوت فرشاد احمدزاده با اختلاف کمی از بالای دروازه استقلال اهواز به بیرون رفت.

در دقیقه 57 مهدی طارمی یک فرصت عالی گلزنی را از دست داد و در موقعیت تک به تک نتوانست توپ را وارد دروازه استقلال اهواز بکند.

در دقیقه 60 پرویز کریمی دروازه‌بان استقلال اهواز دو شوت پیاپی بازیکنان پرسپولیس را مهار کرد.

در دقیقه 66 مهدی طارمی یک فرصت دیگر گلزنی را از دست داد.

در دقیقه 67 استقلال اهواز صاحب یک موقعیت گلزنی شد که شوت بازیکن این تیم با دخالت سوشا مکانی به کرنر رفت تا آبی‌پوشان اهوازی در این دقیقه اولین کرنر خود را در این بازی بزند.

در دقیقه 69 ارسال فرشاد احمدزاده در محوطه جریمه روی سر رامین رضائیان فرود آمد که ضربه او را پرویز کریمی دروازه‌بان استقلال مهار کرد.

در دقیقه 70 بازیکنان پرسپولیس یک فرصت دیگر خوب گلزنی را از دست دادند تا معضل زدن ضربات آخر در پرسپولیس بیش از همیشه به چشم بیاید. مهاجمان پرسپولیس در این مسابقه فرصت‌های گلزنی زیادی را از دست دادند.

در دقیقه 78 بازیکنان تیم استقلال اهواز صاحب یک موقعیت گلزنی شدند که مدافعان پرسپولیس توپ را از بازیکن استقلال گرفتند.

در دقیقه 87 مهدی طارمی بازهم در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان حریف فرصت عالی گلزنی را از دست داد تا در گل نزدن هت تریک کند!

در دقیقه 90+1 مهدی طارمی یک فرصت عالی دیگر گلزنی را از دست داد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار