بازرسی خودروی استقلالی ها توسط ماموران امنیتی

تمرین امروز تیم استقلال در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی و تحت تاثیرتدابیرامنیتی برگزار شد تا مشخص شود موج حملات تروریستی در اروپا بخصوص پاریس به ورزش ایران هم رسیده است.

به گزارش تابناک ورزشی، تیم استقلال یک روز پس از برتری مقابل فولاد درغیاب منصور پورحیدری مدیر تیم ، محمد نوازی مربی و محمدرضا خرسندنیا تمرین کرد. خرسندنیا برای گرفتن عکس از پای آسیب دیده خود راهی بیمارستان شده بود.

نکته عجیب تمرین امروز استقلال، وقتی بود که بازیکنان، کادرفنی و خبرنگاران قصد ورود به مجموعه ورزشگاه آزادی را داشتند. آنها متوجه شدند که قرار است توسط ماموران خودروی آن‌ها مورد بازرسی قرار بگیرد البته همگی بازیکنان و کادر فنی این مسئله را پذیرفتند و وسایل شخصی و خودروی کادر فنی بازیکنان و خبرنگاران مورد بازرسی قرار گرفت ولی هنگامی که  آرش برهانی به درب اصلی مجموعه ورزشی آزادی رسید از معطلی بیش از حد ناراحت شد. وی از مسئولان ورزشگاه خواست چون تمرینش دیرشده اجازه ورود او را زودتر و بدون بازرسی صادر کنند.

یکی از ماموران امروز با لباس عجیب و غریبی در تمرین حاضر شد و برای دقایقی در کنار زمین ایستاد. وی با حسین تراب‌پور گفت‌وگو کرد و هنگامی که مهدی رحمتی را دید خطاب به او گفت آقای رحمتی من فقط از استقلال شما و آرش برهانی را می‌شناسم که دروازه‌بان استقلال به وی گفت خیلی ممنون دست شما درد نکند!

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار