ایران نوروز95؛ میزبان جام ملتهای کوچک

در حالی که فوتبال ایران در به دست آوردن میزبانی رقابت های مهم در قاره آسیا بارها ناکام بوده و از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا شایسته میزبانی جام ملتها تشخیص داده نشده است، در دو تاریخ ۵ و ۱۰ فروردین ۹۵ باید از۵ دیدار بین‌المللی در سطح قاره میزبانی کند.

به گزارش تابناک ورزشی، هفته‌های نهم و دهم مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در منطقه آسیا در دو تاریخ 5 و 10 فروردین ماه سال آینده به میزبانی کشورهای مختلف قاره برگزار می‌شود و نکته جالب اینکه کشور ایران در این دو تاریخ باید از 5 دیدار بین‌المللی و هفت تیم ملی میزبانی کند که با احتساب ایران به هشت تیم می رسد. میزبانی که دست کمی از برگزاری مسابقات یک تورنمنت 16 تیمی ندارد.

این موضوع نشان می‌دهد فدراسیون ایران روزهای شلوغی را در عید نوروز سپری خواهد کرد و تیم های هندوستان، عراق، افغانستان، ویتنام، عمان، تایلند و سنگاپور مهمان نوروزی کفاشیان و همکارانش هستند.

بر همین اساس به جز دو دیدار تیم ملی ایران مقابل تیم‌های هند و عمان که به ترتیب در تاریخ‌های 5 و10 فروردین برگزار می‌شود، 3 دیدار دیگر به میزبانی عراق و افغانستان جنگ زده در تهران برگزار خواهد شد . البته هنوز ساعت دقیق برگزاری این رقابت‌ها مشخص نشده و حتی امکان تغییر مکان برگزاری دیدارهای تیم ملی ایران نیز وجود خواهد داشت.

5 فروردین

ایران - هند / ورزشگاه آزادی

عراق - تایلند / ورزشگاه دستگردی

 10 فروردین

عراق - ویتنام / ورزشگاه دستگردی

افغانستان - سنگاپور/ ورزشگاه تختی

ایران - عمان / ورزشگاه آزادی

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار