میکسدزون/حمایت بازیکنان پرسپولیس از طارمی گل نزن

بازیکنان پرسپولیس بعداز پیروزی نزدیک مقابل قعرنشین لیگ برتر از اینکه به رده هفتم جدول صعود کردند، خوشحال بودند با اینحال اکثر آنها خستگی را دلیل استفاده نکردن از موقعیت های گلزنی خود می دانستند. بازیکنان پرسپولیس از مهدی طارمی هم دفاع کردند و به او بابت فرصت های زیادی که خراب کرد دلداری دادند. خلاصه نظرات بازیکنان قرمزپوش را مرور کنید.

کامیابی‌نیا: بازی یکطرفه‌ بود

بازی یک طرفه‌ای بود و ما موقعیت‌های گل زیادی داشتیم که تنها یکی از آنها به ثمر رسید. می‌توانیم همین روندمان را در بازی‌های آینده ادامه دهیم. مقابل استقلال اهواز بازی یک طرفه‌ای داشتیم و موقعیت‌های زیادی را خلق کردیم.اینکه چرا طارمی موقعیت‌های زیادی از دست داد باید بگویم او خسته بود. ما سفر سختی را از گوام به تهران داشتیم و 3 پرواز انجام دادیم.

صادقی: بخشش به درد من نخورد!

بخشش دیرهنگام کمیته انضباطی به درد من نخورد. ساعت 15 من را بخشیدند و این بخشش به درد من نمی‌خورد، چون شرایط اردویی را نداشتم و طبیعی بود که برانکو از من استفاده نکند و همین طوری به اردو آمدم.جام حذفی را از ما گرفتند، اما امیدوارم در ادامه بازی داوری‌ها خوب باشد.

نورمحمدی: طارمی نعمت پرسپولیس است

پرسپولیس نیازی به مهاجم ندارد، چون مهاجمان بزرگی دارد. بازیکنان بزرگی داریم که می‌توانند کمک حال ما باشند، از جمله آنها علی علیپور است که می‌تواند سال‌ها برای پرسپولیس و فوتبال ایران بدرخشد.مهدی طارمی درتیم ما یک نعمت است و هرچند که در برخی صحنه‌ها بدشانسی می‌آورد. امروز مهدی یک گل زد و 5 بار در موقعیت گل قرار گرفت و این قابلیت‌های او را نشان می‌دهد.امروز با جوان‌هایمان با تمام وجود بازی کردیم و توانستیم به یک برد خوب برسیم تا وضعیت پرسپولیس نیز در جدول خوب شود. از وقتی هادی فوت کرده بازوبند را می‌بندم اما واقعاً من و بنگر سختی زیادی کشیدیم.باید با اختلاف 5 گل می‌بردیم، هرچند که فقط یک گل زدیم، اما مهم کسب 3 امتیاز بود که از این موضوع خوشحالیم. از دقیقه یک تا دقیقه 90 سراسر حمله بودیم و حتی 4 موقعیت تکل به تکل را از دست دادیم.

بنگر: طارمی خسته بود

بازی خوبی بود و فقط توپ‌هایمان گل نشد، اما همین که بردیم برایمان خوب بود.فقط بحث مهدی نیست، بلکه ما باید بیش‌تر تمرین کنیم تا ان‌شاءالله به گل‌های بیش‌تری برسیم. مهدی هم در اردوی تیم ملی بود و شاید هم کمی خسته بود، اما همین که در موقعیت‌ گل‌زنی قرار می‌گیرد خوب است. هفته به هفته پیش می‌رویم و حالا هم این بازی برای مان تمام شد و فقط به بازی آینده فکر می‌کنیم، هر چند که هنوز نمی دانم بازی بعدی پرسپولیس با چه تیمی برگزار می‌شود.

 مکانی: اگر مشکل گلزنی حل شود،قهرمانیم

بازی خوب و تاکتیکی از طرف پرسپولیس برگزار شد. حریف هم پس از اینکه گل دریافت کرد چیزی برای از دست دادن نداشت و به همین دلیل بازی زیبا شد.فکرمی‌کنم تماشاگران به غیرازموقعیت‌های گلی که از دست دادیم ازنتیجه راضی هستند. من این پیروزی را به هواداران پرسپولیس به خصوص علی ضیا تقدیم می‌کنم. در اکثر بازی‌ها من روز آرامی دارم چرا که تیم ما خوب بازی می‌کند. اگر قدر موقعیت‌های مان را بدانیم در پایان فصل می‌توانیم بهره‌مند شویم. موضوع گل نکردن فرصت‌ها را از من می‌پرسید؟! می‌دانم که این مسئله توسط کادرفنی برطرف خواهد شد. پاسخگویی به این سؤال در حیطه وظایف من نیست. هرچند به عنوان یک پرسپولیسی و بازیکنی که در این تیم بازی می‌کند دوست ندارم این اتفاق بیفتد. این مشکل مربوط به امسال نیست چرا که سال گذشته هم با این مشکل روبرو بودیم البته مطمئن هستم که این موضوع توسط کادر فنی حل خواهد شد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار