اختلاف عالیشاه با رضاییان: رامین پاس دروازه خالی را به من نداد

فرصت های متعدد از دست رفته پرسپولیس در چند بازی اخیر باعث شده حاشیه ها و حرف وحدیث هایی بین بازیکنان این تیم ایجاد شود و بعضی مهره های پرسپولیس مدعی شوند که اگر فلان پاس به آنها داده می شد، سرنوشت موقعیت های از دست رفته چیز دیگری بود.

به گزارش تابناک ورزشی، امید عالیشاه یکی از بازیکنان کلیدی پرسپولیس است که در دربی 81 دو فرصت عالی را از دست داد و در بازی مقابل ذوب آهن هم بخت مسلم تیم ده نفره اش را در دقایق پایانی خراب کرد تا هم تیم ملی را از دست دهد و هم در میان یاران هم تیمی اش اعتماد کمتری به او شود. از طرفی دیگر شش فرصت طلایی که طارمی در بازی مقابل استقلال اهواز خراب کرد بار دیگر باعث شد عالیشاه قیافه حق به جانب به خود بگیرد و مدعی شود که پاسورهای تیم به او پاس مناسب را نمی رسانند.

اختلاف عالیشاه با رضاییان: رامین پاس دروازه خالی را به من نداد

امید عالیشاه بعد از پایان بازی مقابل آبی های اهواز در میکسدزون به خبرنگاران گفت: در صحنه‌ای رامین رضاییان می‌توانست با پاسش مرا درموقعیت دروازه خالی قرار دهد اما این کار را نکرد.

این بازیکن پرسپولیس در مورد اینکه در یکی از صحنه‌ها که رامین رضاییان توپ را از دست داده بود با حالت بدی به او نگاه کرد، خاطرنشان کرد: بی‌مورد حاشیه درست نکنید، من به فکر موفقیت تیم بودم، فکر می‌کنم رامین مرا ندید وگرنه می‌توانست با پاسی راحت مرا در موقعیت دروازه خالی قرار بدهد.

عالیشاه در مورد اینکه با بازی های اخیرش از تیم ملی دور شده، گفت: تمام سعی و تلاشم را می‌کنم تا مثمرثمر باشم،  در حال حاضر تمرکزم روی تیم پرسپولیس است و برای رسیدن به تیم ملی هم تلاش می‌کنم.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار