چون وضع مالی پدرم خوب است به من گیر می‌دهند

بحث بازیکنان سفارشی در لیگ پانزدهم بیشتر از فصول گذشته به گوش می رسد و تیم سایپا نیز در ابتدای فصل با موردی که در برنامه نود لو رفت، سوژه رسانه ها شد.

به گزارش تابناک ورزشی، حالا اما بازیکن جوان تیم نفت تهران که مدتی است سوژه سایت ها و برنامه های ورزشی شده، در دفاع از خودش می گوید: من بازیکن جوانان هامبورگ بودم اما نمی‌دانم چرا می‌گویند به خاطر رابطه به نفت آمده‌ام.

عرشیا جباری در مورد اینکه سابقه حضور در تیم‌های پایه استقلال را داشته و گفته می‌شود حضور او در نفت براساس رابطه بوده نه ضابطه و توانایی اش به فارس گفت : نمی‌دانم چرا این حرف‌ها برای من مطرح می‌شود. من زمانی که در پایه‌های استقلال بازی می‌کردم بارها به عنوان بازیکن هفته انتخاب شدم و حتی به تیم ملی هم دعوت شدم اما اتفاقاتی افتاد که نتوانستم به تیم ملی بروم(!) از طرف دیگر فکر نمی‌کنم باشگاه نفت باشگاهی باشد که بخواهد بازیکنی را به خاطر پارتی‌بازی در اختیار بگیرد.

جباری درباره اینکه گفته می‌شود پدر او برخی هزینه‌های تیم‌های پایه‌ای استقلال را می‌داده و او به این دلیل وارد تیم‌های پایه باشگاه تیم استقلال شده افزود: شغل پدرمن چیز دیگری است اما چون زمان حضور رضا رجبی در تیم‌های پایه استقلال از این اتفاقات زیاد افتاده بود و از آنجایی که وضع مالی پدرم خوب بود به من گیر دادند. من حتی عضو تیم جوانان هامبورگ آلمان بودم که به خاطر پدرم به ایران برگشتم. هرچند که هنوز غبطه می‌خورم که چرا آن موقعیت را از دست دادم.

وی در پاسخ به این سوال که اگر اینقدر توانایی دارد پس چرا هنوز فرصت بازی در نفت به او نرسیده، گفت: من سه بار مصدوم شدم و زمانی که قرار بود به عنوان بازیکن تعویضی در بازی مقابل دیانای باقرشهر به زمین بروم یک بازیکن مصدوم شد و به خاطر تعویض اجباری نتوانستم به زمین بروم.

بازیکن جوان نفت در مورد اینکه گفته می‌شود به دلیل ارتباط پدرش با احمد ابراهیمی به نفت پیوسته، افزود: من تا به حال احمد ابراهیمی را نه از نزدیک دیده‌ام و نه او را می‌شناسم. من و آرش رضاوند در امیدهای استقلال بودیم که آقای منصوریان بازی‌های ما را دیده بود. بعد از امیدهای استقلال هم به بزرگسالان این تیم رفتم اما چون دیدم به من بازی نمی‌رسد به نفت آمدم.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار