ناصرمحمدخانی و فرشادپیوس:طارمی می توانست با همین بازی آقای گل شود

دو پیشکسوت و مهاجم افسانه ای تیم پرسپولیس معتقدند مهدی طارمی در دیدار مقابل استقلال اهواز با فرصت هایی که نصیبش شد می‌توانست با زدن 3-4 گل خیال خود را بابت آقای گلی راحت کند و از رقیبان فاصله بگیرد.

 به گزارش تابناک ورزشی، ناصرمحمدخانی مهاجم تند وتیز قرمزها در دهه شصت گفت: پرسپولیس این بازی را برد اما می‌توانست به راحتی 4 گل دیگر به ثمر برساند. مهدی طارمی با زدن تعداد گل‌های بالاتر در این دیدار می‌توانست خیال خود را از لحاظ آقای گلی راحت کند و از رقبایش فاصله بگیرد. او خوب جاگیری می‌کرد و هافبک‌ها هم او را به خوبی تغذیه می‌کردند اما او خودش در ضربات پایانی دقت نمی‌کرد و فرصت‌ها را از دست می‌داد. احمدزاده و عالیشاه هم دو موقعیت خوب داشتند. یک گل هیچ موقع در فوتبال تضمین کننده پیروزی نیست و شکننده است چرا که احتمال دارد در دقایق پایانی برخوردی در محوطه جریمه بین بازیکنان به وجود بیاید و یا تیم حریف بتواند به گل برسد.

ناصرمحمدخانی و فرشادپیوس:طارمی می توانست با همین بازی آقای گلی شود

محمدخانی در مورد اینکه علت از دست دادن فرصت‌ها توسط سرخپوشان چیست؟ گفت: شاید خستگی مهدی طارمی باعث شده تا این اتفاق رخ دهد. کم‌دقتی بازیکن هم در این موضوع مؤثر است. پرسپولیس بازی به بازی بهتر می‌شود و به نظرم می‌تواند فاصله 6-7 امتیازی خود را با صدر جبران کند.

فرشاد پیوس هم که شماره معروف 17 او بر تن طارمی است گفت: پرسپولیس در گل‌زنی ضعیف عمل کرد. اگر طارمی دقت خود را بالا می‌برد امروز حتی می‌توانست‌آقای گلی خود را قطعی کند، هرچند که کمی هم بدشانس بود.پرسپولیس دربازیسازی خوب عمل کرد و بی‌دقتی مهاجمان این تیم تا به گل‌های بیش‌تر نرسد. اگر طارمی حواسش را جمع می‌کرد، برد پرگل‌تری مقابل استقلال خوزستان به‌دست می‌آمد.

پیوس درمورد اینکه آیا پرسپولیس مشکل مهاجم دارد یا خیر، گفت: این تیم مهاجمانی مثل علیپور و طارمی دارد و مشکلی از این لحاظ نیست، هرچند که آنها باید دقت خود را بالا ببرند. آرزویم این است که یک مهاجم از پرسپولیس آقای گل شود و ان‌شاءالله این بازیکن طارمی باشد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار