صدای «جاده برفی»، «نیستان» و «موسیقی ایرانی» در رادیو می‌پیچد

به گزارش خبرگزاری مهر، نمایش «جاده برفی» به تهیه کنندگی محمد مهاجر و کارگردانی ایوب آقاخانی از رادیو نمایش پخش می شود.

این نمایش رادیویی نوشته پویان غفاری درباره مینا و حمید زوج جوانی است که پس از گذشت چند سال از زندگی مشترک تصمیم به جدایی می گیرند اما پس از آن که در جاده ای برفی گرفتار می شوند دچار حوادثی ناخواسته می شوند که ... .

«جاده برفی» با هنرمندی بهرام سروری نژاد، رویا فلاحی، فریدون محرابی، مهدی طهماسبی، امیر منوچهری، مهین نثری، نگین خواجه نصیر و به صدابرداری رضا طاهری و افکت محمدرضا قبادی فر دوم آذر ماه ساعت ۱۷:۳۰ از رادیو نمایش پخش می شود.

رادیو فرهنگ از آخرین وضعیت فرهنگ شریف خبر می دهد

گفتگویی از حال و احوال این روزهای فرهنگ شریف سه شنبه سوم آذر روی آنتن شبکه رادیویی فرهنگ می رود. این گفتگو با همسر فرهنگ شریف نوازنده صاحب سبک تار انجام می شود.

فرهنگ شریف هنرمند موسیقی است و یکی از مهمترین و دلنشین‌ترین سبک‌های نوازندگی تار متعلق به اوست. «نیستان» در گفتگو با همسر شریف با خبر شد این هنرمند حدود یک ماه پیش مجددا تحت عمل جراحی سنگینی قرار گرفت و این روزها رو به بهبود است.

ندا رادمهر گزارشگر برنامه در گفتگو با همسر شریف حال این روزهای نوازنده صاحب سبک تار را جویا می شود.

برنامه «نیستان» رادیو فرهنگ، برنامه ای با موضوع موسیقی ایرانی است که هر روز ساعت ۱۴:۳۰ پخش می شود. این برنامه به تهیه کنندگی وحید رستگاری، دستیاری تهیه فاطمه حق وردی و با اجرای فاطمه رکنی از رادیو فرهنگ روی موج اف ام ردیف ۱۰۶ و ای ام ردیف ۵۵۸ پخش می شود.

موسیقی اصیل ایرانی در رادیو تهران

«موسیقی ایرانی» برنامه ای برای اهالی و دوستداران موسیقی است که با رویکرد توجه به موسیقی ملی، شناخت و معرفی آواهای اصیل ایرانی از رادیو تهران پخش می شود.

مهم ترین هدف پخش موسیقی ایرانی، معرفی و شناخت موسیقی سالم و ایجاد فضایی برای درک شعر و موسیقی ایرانی است.

 همچنین این برنامه با معرفی آثار شاخص اساتید به همت برنامه سازان شبکه رادیویی تهران هر روز جز جمعه ها از ساعت ۲۳ با پخش موسیقی های سنتی تقدیم مخاطبان می شود.

شنوندگان رادیو تهران می توانند در این ساعت از موج اف.ام ردیف ۹۴ مگاهرتز شنونده موسیقی های اصیل و سنتی ایرانی از خوانندگان بنام کشور باشند.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار