پایان زورگیری‌های حمید دکل و فرزانه

پلیس پایتخت «حمید دکل» و «فرزانه» دو عامل زورگیری‌های خشن در وردآورد کرج را دستگیر و روانه کلانتری کرد.

به گزارش فرهیختگان، ساعت 21:45 پنجشنبه‌شب سه تن از شهروندان در حالی که پریشان و مضطرب به نظر می‌رسیدند به کلانتری 154 چیتگر مراجعه کردند و به ماموران گفتند: «محل خود را به قصد منزل‌مان ترک کردیم که در طول مسیر ناگهان دو نفر به نام‌های «حمید» 30 ساله معروف به «حمید دکل» و «فرزانه» 33ساله معروف به «ژیلا» پس از انجام زورگیری با تهدید چاقو در آدرس وردآورد داخل پاتوق رفته و مخفی شدند.»

به دنبال اظهارات شاکی‌ها ماموران ضمن بررسی موضوع و پس از اطمینان از صحت گفته‌های شاکیان بلافاصله به آدرس اعلام شده اعزام شدند و با مشاهده موتورسیکلت و استعلام، مشخص شد دارای سابقه سرقت هستند که پس از شناسایی دستگیر و به کلانتری منتقل شدند.

در کلانتری مشخص شد متهمان اقدام به سرقت به عنف از فردی به هویت «ساناز» ساکن وردآورد نیز کرده‌اند که پس از حضور شاکی در کلانتری، متهمان توسط شاکی شناسایی شدند و در بازجویی هر دو متهم به سرقت‌ها اعتراف کردند. در ادامه موتورسیکلت مکشوفه نیز به پارکینگ منتقل شد و از متهمان سه دستگاه تلفن همراه و پنج عدد چاقو کشف شد. 

سیدمحمد حسینی، سرکلانتر پنجم پلیس پایتخت گفت: «درنهایت پرونده هر دو متهم برای تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرائم‌شان در اختیار کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.»

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار