اعترافات عامل جنایت در جاده جنگلی

با گذشت چند روز از دستگیری ۲ مظنون در ماجرای قتل دختر ۲۶ ساله در جاده جنگلی در نوشهر، عامل اصلی جنایت راز قتل را فاش کرد.

به گزارش همشهری، قاتل اصلي جوان 19ساله‌اي است كه پس از فرار به يكي از شهرهاي غربي، هنگام بازگشت به نوشهر به دام پليس افتاد.

پرونده اين جنايت كه با شايعات زيادي در شبكه‌هاي اجتماعي نيز همراه بود، چهارشنبه 20آبان‌ماه گشوده شد. آن روز جسد غرق خون دختري 26ساله در جاده روستاي سنگسراي نوشهر پيدا شد و تصاوير وحشتناكي كه از اين ماجرا در شبكه‌هاي اجتماعي منتشر شد، شايعات زيادي را درخصوص انگيزه اين جنايت به همراه داشت.

اما حقيقت ماجرا چه بود و دختر جوان چرا به قتل رسيده بود؟كارآگاهان پليس آگاهي استان مازندران كه از همان ابتدا تحقيقات گسترده‌اي را براي كشف راز قتل آغاز كرده بودند، متوجه شدند كه دختر جوان از شب قبل از حادثه با 2پسر 19 و 24ساله قرار داشته است. اين دو جوان تحت تعقيب پليس قرار گرفتند و طولي نكشيد كه جوان 24ساله به نام هاشم دستگير شد. او اما در بازجويي‌ها گفت: عامل اصلي جنايت دوستم به نام مسعود است. او بود كه دختر جوان را مي‌شناخت و با او قرار گذاشته بود و بعد هم وي را با خودرواش به جاده جنگلي برده و در آنجا با ضربات چاقو به قتل رسانده است.

هر چند به‌دنبال دستگيري نخستين مظنون، بسياري از رسانه‌ها خبر از دستگيري قاتل دختر 26ساله داده بودند اما مأموران پليس جست‌وجو براي دستگيري مسعود كه به گفته نخستين مظنون، عامل اصلي جنايت بود را ادامه دادند. آنها متوجه شدند جوان 19ساله كه دانشجوست، اصالتا اهل يكي از شهرهاي غربي كشور است و پس از حادثه به آنجا گريخته است.

در شرايطي كه تحقيقات براي دستگيري مسعود ادامه داشت، كارآگاهان متوجه شدند كه وي قصد بازگشت به نوشهر را دارد. به اين ترتيب در مسير او كمين كردند و زماني كه پسر جوان به كرج رسيده بود، در عملياتي ضربتي وي را دستگير كردند. مسعود اما پس از دستگيري قتل را به گردن نخستين مظنون پرونده يعني هاشم انداخت و مدعي شد او بود كه ضربات مرگبار را به بدن دختر 26ساله وارد كرد.

در شرايطي كه هر يك از مظنونان ديگري را قاتل معرفي كرده بودند، تحقيقات كارآگاهان ادامه يافت تا اينكه جوان 19ساله سرانجام راز جنايت را فاش كرد. او گفت: از قبل دختر جوان را مي‌شناختم. روز حادثه با او قرار گذاشتم و دوستم هم با من بود. وقتي مقتول آمد، سوار ماشين شديم و به طرف جاده جنگلي حركت كرديم. در بين راه بر سر اختلافاتي كه داشتيم با دختر جوان بحثمان شد. همان موقع دوستم مشتي به اين دختر زد و از ماشين پياده شد و رفت.

پس از رفتن او، درگيري و دعواي من و دختر جوان بالا گرفت و چون عصباني شده بودم با چاقو حدود 15ضربه به او زدم و بعد جسدش را همانجا رها كردم و رفتم.به گفته سرهنگ رستمي، رئيس پليس آگاهي استان مازندران، پس از اعترافات عامل اصلي جنايت براي هر دو متهم قرار قانوني صادر شد و تحقيقات تكميلي در اين پرونده ادامه دارد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار