تنها برای مراقبت از فرزندانم ازدواج کردم

مرد جوانی که تنها به خاطر مراقبت از فرزندانش ازدواج مجدد کرده بود، وقتی دید علاقه ای به همسرش ندارد، تصمیم به جدایی گرفت.

به گزارش آرمان، چندی پیش مرد جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی وقتی همسر اولم فوت کرد مجبور شدم به خاطر سه فرزند کوچکم هم که شده دوباره ازدواج کنم تا کسی باشد از آنها مراقبت کند. در حالیکه هنوزعاشق همسر اولم بودم با همسرم دومم آشنا شده و بدون هیچ شناختی با عجله با او ازدواج کردم.

وی افزود:تنها قصد من از این ازدواج مراقبت وی از فرزندانم بود و چون خودم از صبح تا شب سرکار بودم نمی توانستم به خوبی از آنها نگهداری کنم. برای همین همسر دومم را یک غریبه می‌دیدم. اما بعد از ازدواج متوجه اشتباه خود شدم و با اینکه از همان روز اول قصدم از این ازدواج را به همسرم گفته بودم، ولی در زندگی با او دچار مشکل شدم.

مرد جوان ادامه داد:همسرم توقع دارد که ارتباط ما مانند زوج‌های دیگر باشد. او با کوچکترین بی اعتنایی و ناراحتی من دعوا به راه می‌اندازد و همیشه بابت کارهایم از من بازخواست می‌کند. در صورتیکه من بعد از مرگ همسر اولم اصلا نمی توانم با زن دیگری یک زندگی عادی داشته باشم. برای همین تصمیم گرفتم برای همیشه به این زندگی پایان دهم تا در آینده دچار مشکلات دیگر نشوم.

بعد از صحبت‌های این مرد، همسر او هم به دادگاه احضار شد تا قاضی صحبت‌های او را هم بشنود.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار