رصد پرونده متهم نفتی از سوی کمیته پیگیری

عضو کمیته پیگیری پرونده متهم نفتی، با بیان اینکه کمیته متبوعش بعد از پایان دفاعیات بابک زنجانی به ارایه مستندات خود در خصوص تخلفات این متهم خواهد پرداخت،گفت: حرف های بسیاری برای شفاف سازی بیشتر وجود دارد که به زوی ارایه خواهد شد.

امیرعباس سلطانی درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به برگزاری دادگاه بابک زنجانی به عنوان متهم بزرگ نفتی،گفت: کمیته پیگیری پرونده میلیاردر نفتی همچنان به کار خود درخصوص بررسی پرونده این متهم ادامه می دهد.

نماینده مردم بروجن درمجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه کمیته پیگیری پرونده متهم نفتی بعد از پایان دفاعیات وی به ارایه مستندات خود درخصوص تخلفات این متهم خواهد پرداخت، تصریح کرد: حرف های بسیاری وجود دارد که ارایه آن ها به زمانی پس از اتمام دفاعیات متهم نفتی موکول شده است.

این نماینده مردم درمجلس نهم، با تاکید براینکه کمیته پیگیری پرونده بابک زنجانی به عنوان متهم نفتی در خارج از مجلس بررسی می شود،افزود:به طورحتم برگزاری دادگاه این متهم به صورت علنی تاکنون بسیاری از ابهامات را برطرف کرده است.

سلطانی با بیان اینکه وقت فرار رو به جلو برای این متهم نفتی به پایان رسیده است،تاکید کرد: متهم نفتی گویا در فضای رویا به سر می برد و هنوز به موقعیت کنونی خود واقف نشده است.

عضوکمیته پیگیری پرونده متهم نفتی،یادآور شد:عوام فریبی و بازی با افکارمردم دیگر از سوی بابک زنجانی جوابگو نیست.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار