بخش خصوصی بهتر از دولت دست به تولید اثر نمایشی می زند

 به گزارش خبرنگار مهر، نشست خبری سریال «شهرزاد» امروز یکشنبه اول آذرماه با حضورعوامل این سریال از جمله حسن فتحی کارگردان، سید محمد هادی رضوی سرمایه گذار، محمد امامی تهیه کننده، علی نصیریان، ترانه علیدوستی، گلاره عباسی، پری ناز ایزدیار، امیر حسین رستمی بازیگر و ... برگزار شد.

حسن فتحی درباره این سریال و چگونگی نگارش فیلمنامه آن گفت: من و نغمه ثمینی نویسنده سریال با این فرض کار را شروع کردیم که شبکه نمایش خانگی پتاسنیل زیادی دارد و متاسف بودیم که چرا رونق ندارد. ما عزم خود را جزم کردیم تا بر اساس تحقیق و در حوزه تاریخ بتوانیم قصه ای بنویسیم که با مخاطب ارتباط برقرار کند.

وی ادامه داد: من خوشحالم که این سریال مورد استقبال همگان واقع شده است البته ما این استقبال را تا حدی پیش بینی کردیم چرا که فکر می کنم وقتی گروهی در کار خود کم فروشی نکند و از تمام ظرفیت ها بهره بگیرد می تواند موفق باشد.

در ادامه این نشست علی نصیریان بازیگر سریال «شهرزاد» در بیان دلیل خود از توفیق این سریال بیان کرد: گروه این کار بسیار منسجم و حرفه ای بودند اما دو نفر در موفقیت کار تاثیرگذاری بیشتری داشتند. حسن فتحی به عنوان کارگردان و سید محمد امامی به عنوان تهیه کننده به این کار قوام بخشیدند. تهیه کننده و کارگردان در این زمینه کوتاه نیامدند و کارشان را بدرستی انجام دادند.

این بازیگر سینما و تلویزیون ایران درباره تولید در بخش خصوصی تصریح کرد: بهترین روش تولید، سپردن کار به دست خود مردم است. وقتی ما کار را به دست کاردان اعم از تهیه کننده، کارگردان و سرمایه گذار می سپاریم اثر به خوبی تولید می شود و اساسا تولید اثر هنری  به دست دولت یا تلویزیون انجام نمی شود. تولید کارهای نمایشی باید در بخش خصوصی انجام شود. با این شرایط است که ما می توانیم اثری را تولید کنیم که هم با عوام و هم با خواص ارتباط برقرار کند و اتفاقا به نظر من بخش خصوصی به صرفه تر از دولت می تواند در حوزه تولید وارد کار شود.

در این نشست نغمه ثمینی نویسنده، سید محمد امامی، ترانه علیدوستی نیز درباره سریال سخن گفتند.

نشست خبری سریال «شهرزاد» به دلیل نبود نظم با حاشیه هایی همراه شد از جمله اینکه مهمانان زیادی در این نشست رسانه ای حضور داشتند که مانع از برگزاری صحیح نشست شدند.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار