بررسی مشکلات مجتمع دیباانرژی گرمسار

رئیس فراکسیون اشتغال و تولید مجلس با بیان اینکه باید قانون رفع موانع تولید سریعا اجرایی شود، گفت:مجتمع دیبا انرژی گرمسار که متشکل از 8 کارخانه است، به دلیل برخی از ناهماهنگی‌ها در دو وزارتخانه هنوز به بهره برداری نرسیده است.

غلامرضا کاتب درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،‌ درباره نشست مشترک فراکسیون اشتغال و تولید مجلس با وزیر صنعت،معدن و تجارت گفت:دراین جلسه روی ضرورت اتمام پروژه‌های نیمه تمام صنعتی تاکید شد.

نماینده مردم گرمسار درمجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی از نکات مهم درنشست مذکور بحث توجه به مجتمع دیبا انرژی در گرمسار بود که در این مجتمع برای احداث 8 کارخانه سرمایه‌گذاری صورت گرفته، اما به دلیل وجود مسئله بین سازمان گسترش و نوسازی و وزارت دفاع تاکنون مجتمع فعالیت خود را آغاز نکرده، این در حالی است که باید در سال گذشته مجموعه افتتاح می‌شد.

کاتب افزود: درصورت تعامل و هماهنگی بین وزارتخانه‌های صنعت و دفاع، روند توسعه مجتمع دیبا انرژی در حدود 6 ماه به پایان خواهد رسید و پروژه افتتاح می‌شود که این موضوع در نشست به اطلاع وزیر صنعت رسید تا زمینه تسریع در بهره‌برداری کارخانه‌ها و اشتغال زایی فراهم شود.

رئیس فراکسیون اشتغال و تولید مجلس افزود:باید قانون اجرای رفع موانع تولید سریعا اجرایی شود تا شرایط رکودی کشور رفع شود،البته باید مسائل مربوط به مالیات بر ارزش افزوده و اخذ مالیات نیز شفاف شود./

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار