حضور حجتی در کمیسیون کشاورزی

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر جهاد کشاورزی در جلسه این هفته کمیسیون حضور می یابد، گفت: 14 نماینده مجلس شورای اسلامی در این جلسه پرسش های خود را از حجتی مطرح می کنند.

محمد مهدی برومندی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه تعدادی از نمایندگان به دلیل مشکلات حوزه های کشاورزی که برخی منطقه ای و برخی ملی است، از وزیر جهاد کشاورزی سوالاتی دارند، گفت:این جلسه قرار بود در هفته های گذشته برگزار شود که به دلیل سفر حجتی و گرفتاری های ایشان برگزار نشد.

نماینده مرودشت، ارسنجان و پاسارگاددر مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وزیر جهاد کشاورزی در جلسه این هفته کمیسیون حضور می یابد، افزود: 14 نماینده مجلس شورای اسلامی در این جلسه  پرسش های خود را از حجتی مطرح می کنند.

مدیریت تنظیم بازار محصولات کشاورزی دچار مشکل شده است

برومندی با بیان اینکه بخشی از مشکلات مربوط به مدیریت تنظیم بازار محصولات کشاورزی است، ادامه داد:با توجه به اینکه محصولات متعددی در کشور تولید و مشکلاتی پیرامون قیمت و عرضه آنها وجود دارد، کشاورزان متضرر می شوند.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با توجه به میزان تولید سیب در کشور باغداران دچار آسیب شده اند، اظهار داشت:موضوع دفن 1700 تن سیب زمینی در این جلسه بررسی و توضیحات وزیر در این رابطه شنیده می شود.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار