ورود مجلس به زمین‌خواری روستای «زیارت»

رئیس کمیته مبارزه با زمین‌خواری مجلس از ورود مجلس به پرونده زمین‌خواری روستای «زیارت» خبر داد و اعلام کرد که کمیسون اصل ۹۰ با استانداری گلستان درباره این پرونده نشستی برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛ سیدمحمدحسین میرمحمدی نماینده مردم گلپایگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به زمین‌خواری‌های صورت گرفته در روستای زیارت در استان گلستان، گفت: خردادماه سال جاری جلسه‌ای برای بررسی این موضوع با معاون استان در استان گلستان برگزار کردیم و دستگاه‌های مرتبط مسئول پرداختن به این موضوع شدند.

وی افزود: طی صورتجلسه تهیه شده استانداری گلستان مکلف به انجام اقدامات لازم برای سامان‌دهی مستحدثات در روستای زیارت شد و مقرر شد پس از انجام این اقدامات گزارش خود را به کمیته مبارزه با زمین‌خواری مجلس ارائه کند.

رئیس کمیته مبارزه با زمین‌خواری مجلس اظهار داشت: تاکنون جز در یکی دو مورد گزارشات به دست کمیته نرسیده است و ما گزارش جامعی را در ارتباط با سامان‌دهی مستحدثات در این روستا دریافت نکردیم.

میرمحمدی در پایان خاطرنشان کرد: بناست به منظور پیگیری‌های بیشتر و جمع‌بندی اقدامات جلسه‌ دیگری را با استاندار گلستان داشته باشیم که این نشست تا پیش از پایان سال جاری برگزار خواهد شد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار