تاکید نماینده نوشهر بر بومی‌گزینی مدیران

قاسم احمدی لاشکی در آیین تودیع معارفه فرماندار نوشهر که در سالن اجتماعات بندر نوشهر با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران برگزار شد با اشاره به شعار سال از سوی مقام معظم رهبری اظهار کرد: همه دستگاه‌ها اعم از دستگاه‌های اجرایی قضایی در کنار هم و در کنار ملت باشند و در عملا همدلی را درک کنند؛ چراکه جمهوری اسلامی مانند پازل‌هایی است که باید در کنار هم باشد تا کار به سرانجام برسد، قرار نیست در جامعه پویای ایرانی عناصر خنثی تربیت کنیم.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به خدمات محمد علی قمی فرماندار سابق نوشهر اظهار کرد: انتظار ما از مدیران عالی‌رتبه استان مازندران این است که از وجود وی و تجربه‌های مدیریتی وی در مقام دیگر استفاده کنند؛ زیرا تجربه به راحتی به دست نمی‌آید.

وی با اشاره به فرمایشات امام علی(ع) مبنی بر این‌که «میز مدیریت ماندنی نیست»، خاطرنشان کرد: آن‌چه که ملاک کلی گزینش کارگزاران نظام و حکومت اسلامی می‌باشد تقوا و ایمان افراد است؛ چراکه انسان‌های سالم، صالح و دین‌دار که به عالم معاد اعتقاد قلبی دارند می‌توانند مسئولیت خویش را به‌درستی انجام دهند.

نماینده نوشهر چالوس در مجلس، مدیریت را آزمایش کارآیی، مهارت و لیاقت افراد خواند و افزود: یک مسئول باید دارای اصالت خانوادگی بوده و با حسن شهرت و اهل مشاوره بودن به‌راحتی سکان مدیریتی خویش را به پیش ببرد.

وی توانمندی فرماندار نوشهر را در حوزه بحران‌های مختلف ستودنی خواند و افزود: با توجه به این‌که قمی در دو دولت کار کرد، اما هرگز تغییری در رفتار مدیریتی‌اش رخ نداد و خدمت خویش را برای مردم با تمام توان به‌کار گرفت. شهرستان نوشهر دارای همه ظرفیت‌های انسانی در همه زمینه‌هاست.

وی با تاکید بر بومی‌گزینی در تمام زمینه‌ها یادآور شد: امروز عدم بومی‌گزینی به عنوان آفتی در کشور تبدیل شده است. خوشبختانه در آزمون امسال پرستاری و آموزش وپرورش بومی گزینی در ارجحیت قرار گرفت و همه افراد بومی جذب شدند.

این نماینده مجلس گفت: بخش مرکزی نوشهر با 60 هزار جمعیت ظرفیت تبدیل شدن به دو بخش مجزا را دارد. قمی به عنوان فرماندار سابق به جد پیگیر این امر بود و امیدوارم شادمان فرماندار جدید نیز با توجه به توانمندی که دارد این موضوع مهم را پیگیری کند.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار